fot. materiały promocyjne

FIWE Fitness Trade Show już w przyszły weekend. Tam złapiesz zajawkę na fitness


05 września 2021

Podziel się newsem:

FIWE Fitness Trade Show to nie tylko sport, merytoryczna wiedza i dzielenie się swoją pasją. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem Music Edition, a podczas targów, oprócz wystawców zaprezentują się również artyści. Więcej gwiazd, więcej dobrej energii – nie możecie odpuścić tego eventu!

FIWE Fitness Trade Show – czas start

To wbrew pozorom nie jest event wyłącznie dla sportowych świrów. FIWE Fitness Trade Show, jak sama nazwa wskazuje – to również show, które wraz z funkcją uświadamiającą i informacyjną, pełni również rolę rozrywkową. Wydarzenie trwa przez cały weekend i odbędzie się w dniach 11-12 września na Expo XXI w Warszawie. Program targów został zróżnicowany i dostosowany pod absolutnie każde gusta: pozwala jednocześnie na czynne, jak i bierne uczestniczenie w zaplanowanych aktywnościach. Muzyka na żywo, gwiazdy z Polski i z zagranicy, otwarte strefy, konferencje oraz debaty: to wszystko i wiele, wiele więcej znajdziecie na nadchodzącym evencie.

FIWE Fitness Trade Show
fot. materiały promocyjne

FIWE Fitness Trade Show – sobotni program

Targi FIWE Fitness Trade Show rozpoczynają się w sobotę, 11 września, a organizatorzy postarali się o konkretny, wypełniony atrakcjami program.

Biznes Boxing

Rozpoczynamy od Gali Boksu Białych Kołnierzyków, czyli zawodów, w których biorą udział prawdziwi nowicjusze. Każdy z zawodników na ringu po raz pierwszy stanął ledwie osiem tygodni wcześniej. Jak debiutanci sprawdzą się w walce? Dodajmy, że tak naprawdę wcale nie chodzi tu o wygraną – a o charytatywne wsparcie wybranego celu.

TIGER Street Workout Poland Championship

Trening z ciężarem własnego ciała: tak w skrócie można opisać, na czym polega street workout. Jest widowiskowy, efektowny, obecnie niesamowicie popularny. A jakby tego było mało, promuje zdrowe wartości i regularny tryb życia. Zobaczcie, jak wyglądają popisy najlepszych zawodników w swojej dziedzinie!

Dyskoteka Spinningowa

Say what? Jazda na rowerze, tańczący zawodnicy, śpiewający trener Roku by PEI? To trzeba zobaczyć na własne oczy!

FIWE Fitness Trade Show
fot. materiały promocyjne

Konferencja Personal Trainer & FIWE Training & FIWE Experts

Trzy różne konferencje poruszające rozmaite zagadnienia: od dobrych podstaw do rozpoczęcia treningów, po dalsze kierunki rozwoju trenerów personalnych. Prelekcje te są kompendium fachowej wiedzy, która przyda się każdemu, kto chce poszerzyć swą świadomość na temat fitnessu.

Debata CEO & Experts

Czym byłoby FIWE Fitness Trade Show, gdyby nie rozgorzała na nim zapalona dyskusja? Tym razem w debacie wezmą udział menagerowie oraz CEO siłowni oraz klubów fitness i opowiedzą, co stoi za ich rozwojem.

Strefa Networkingu

Poznaj potencjalnych inwestorów, prześwietl swoją konkurencję, zainteresuj nowych kontrahentów. To strefa, w której nawiążesz nowe kontakty – być może, nie tylko biznesowe!

Strefa Gwiazd

Spotkasz tam czołowych zawodników MMA, znanych trenerów personalnych, celebrytów z Polski i z zagranicy. Na FIWE Fitness Trade Show bez problemu pogadasz i zbijesz piątkę ze swoim idolem. A liczba specjalnych gości nieustannie rośnie!

Zawody Kulturystyczne

Perełka pierwszego dnia, czyli Słodkiewicz Classic, otwarte mistrzostwa w sportach sylwetkowych. Zawodnicy zmierzą się w trzech kategoriach: Junior, Senior i Master. Debiuty FIWE w sportach sylwetkowych otwarte są dla wszystkich, którzy rozpoczęli starty w bieżącym roku kalendarzowym.

Koncerty live

Nie ma to jak muzyka na żywo! Na tegorocznym FIWE Fitness Trade Show główną gwiazdą będzie… Popek, a jako jego support zaprezentuje się Ekipa WGWC.

FIWE Fitness Trade Show
fot. materiały promocyjne

FIWE Fitness Trade Show – niedzielny program

Drugi dzień Eventu FIWE Fitness Trade Show! Niemniej emocji i powtórka mocnych wrażeń!

Pokaz mody

Na treningu również można wyglądać (nie tylko czuć się) bosko. Moda jest wszędzie, więc dlaczego miałoby zabraknąć jej na siłowni?

Warszawska Granda

Turniej Sportów Walki Warszawska Granda to niebywałe święto sportów walki, które zaprezentuje wszystkim uczestnikom, jak wygląda prawdziwy, profesjonalny świat sportu. Nie przegapcie okazji, by doświadczyć i uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu na FIWE Fitness Trade Show.

Konferencja FIWE Business & Konferencja FIWE Personal Trainer & Fizjo

Jakie trendy obecnie grzeją branże? Co będzie modne, popularne i chwytliwe w przyszłym sezonie? Co intrygującego dzieje się na rynku zagranicznym? Fitness przedłużeniem rehabilitacji? Sport jako naturalna część fizjoterapii? Podczas tych konferencji rozszerzysz swoją wiedzę i spojrzysz na fitness zupełnie inaczej – zdrowotnie i biznesowo.

FIWE Fitness Trade Show
fot. materiały promocyjne

Również w niedzielę odbędzie się kontynuacja TIGER Street Workout Poland Championship, Dyskoteki Spinningowej oraz Zawodów Kulturystycznych. Nieprzerwanie będzie działać Strefa networkingu oraz Strefa Gwiazd.

Ponadto, podczas FIWE Fitness Trade Show rozstawią się rozmaici wystawcy – znajdziecie tam m.in. ubrania, odżywki, suplementy i wiele, wiele innych. Szczegóły znajdziecie na Facebooku.

FIWE Fitness Trade Show – 11-12 września – Warszawa – bilety

FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 11-12 września w Expo XXI w Warszawie. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

FIWE Fitness Trade Show to nie tylko sport, merytoryczna wiedza i dzielenie się swoją pasją. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem Music Edition, a podczas targów, oprócz wystawców zaprezentują się również artyści. Więcej gwiazd, więcej dobrej energii – nie możecie odpuścić tego eventu! FIWE Fitness Trade Show – czas start To wbrew pozorom nie jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

FIWE Fitness Trade Show | 11-12 września | Expo XXI Warszawa

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →