kadr z wideo promującego galę Gromda

Popek zagrał na Dniu Dziecka w Mrągowie. Pod sceną zebrał się tłum

Obserwuj nas na instagramie:

Zdawałoby się, że muzyka Popka nie nadaje się na rodzinne okazje. W Mrągowie sądzą inaczej. Raper zagrał na tamtejszym Dniu Dziecka.

Popuś na każdą okazję

Myśląc o największych hitach Popka, jedno możemy stwierdzić z całą pewnością: gdyby jego muzyka byłaby filmem, nie otrzymałaby oznaczenia „family friendly”. Okazuje się jednak, że są ludzie, którzy widzą w niej rodzinny potencjał. Na przykład włodarze miasta Mrągowo, którzy zatrudnili rapera, by wystąpił podczas miejscowego Dnia Dziecka. I trzeba im przyznać, że wiedzieli, co robią, ponieważ pod sceną zebrał się tłum ludzi. W trakcie imprezy przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rehabilitację jednego z mieszkańców miasta. Cóż, impreza nie odbyła się w atmosferze skandalu, nie słychać głosów sprzeciwu, można powiedzieć, że Popek faktycznie sprawdził się w nietypowych dla siebie okolicznościach. Mamy tylko nadzieję, że nie zagrał podczas koncertu dissu na swoją byłą kochankę.

Popek dziękujący publiczności w Mrągowie

Diss na byłą kochankę

Jakiś czas temu o Popku zrobiło się niezwykle głośno, jednak nie ze względu na jego muzykę. A raczej nie tylko ze względu na muzykę. Raper nagrał bowiem diss… na swoją byłą kochankę. Gdy parę miesięcy temu na swoim instastory wściekły groził kobiecie i zapowiadał, że nagra utwór, który ją zniszczy, należało jednak zostawić sobie pewien margines i obstawiać, że do takiej sytuacji nie dojdzie. A jednak jak zapowiedział, tak zrobił. Popek wyleciał do Kolumbii, gdzie nagrał diss. Na Lapalmie, bo taki tytuł nosi utwór, raper nie szczędzi gorzkich słów. Cała historia jest pokłosiem sytuacji, w której rzeczona kobieta wrzuciła do sieci jego nagranie nago. Popek zapowiedział przy okazji, że ma nagrany już w całości rapowy album. Czekacie na nowości od kontrowersyjnego rapera?

Zdawałoby się, że muzyka Popka nie nadaje się na rodzinne okazje. W Mrągowie sądzą inaczej. Raper zagrał na tamtejszym Dniu Dziecka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Popuś na każdą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →