kadr z klipu do utworu „Żywy trup”

Popek prezentuje swoje energetyki


12 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Popek znów wchodzi na drogę, którą obrali wcześniej Kizo czy Quebonafide. Raper ponownie promuje napoje energetyczne.

Raperzy na rynku spożywczym

Od kilku lat raperzy regularnie wypuszczają produkty spożywcze sygnowane swoją ksywką. Dlatego pojawianie się kolejnych już nawet specjalnie nikogo nie dziwi. Wystarczy wymienić Sukcesilianę i Kizzersy od Kizo, czy produkty z serii Miss Ti od Quebonafide. Swoich sił na rynku spożywczym postanowił spróbować także Popek – i to po raz kolejny! Raper reklamuje napoje energetyczne nazwane po prostu „Popek”. Patrząc na popyt na energetyki na naszym rynku, z biznesowego punktu widzenia jest to prawdopodobnie niezły pomysł, a Popek ma przetarte ścieżki – kilka lat temu w sklepach pojawił się przecież jego Albański Raj. Jak myślicie, czy nowy produkt od byłego członka Gangu Albanii, który reklamuje hasło „daje kopa”, zawojuje polski rynek napojów energetycznych?

Energetyki reklamowane przez Popka

Diss na byłą kochankę

Jakiś czas temu o Popku zrobiło się niezwykle głośno, jednak nie ze względu na jego muzykę. A raczej nie tylko ze względu na muzykę. Raper nagrał bowiem diss… na swoją byłą kochankę. Gdy parę tygodni temu na swoim instastory wściekły groził kobiecie i zapowiadał, że nagra utwór, który ją zniszczy, należało jednak zostawić sobie ten margines, że to dość dziwne i może do takiej sytuacji nie dojdzie. A jednak jak zapowiedział, tak zrobił. Popek wyleciał do Kolumbii, gdzie nagrał diss. Na Lapalmie, bo taki tytuł nosi utwór, raper nie szczędzi gorzkich słów. Cała historia jest pokłosiem sytuacji, w której rzeczona kobieta wrzuciła do sieci jego nagranie nago. Popek zapowiedział przy okazji, że ma nagrany już w całości rapowy album. Czekacie na nowości od kontrowersyjnego rapera?

Popek znów wchodzi na drogę, którą obrali wcześniej Kizo czy Quebonafide. Raper ponownie promuje napoje energetyczne. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Raperzy na rynku spożywczym Od kilku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →