kadr z klipu do utworu „Lustro" Popka i DJ-a Omena

Popek, DJ Omen i… Obywatel G.C.? Zaskakujący utwór rapera


12 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Po kilku miesiącach Popek powraca z nowym gościnnym występem u DJ-a Omena, remiksując wielki przebój Obywatela G.C.

Disco remix klasyka

Popek, który od kilku lat w dużej mierze zajmuje się głównie walkami we freakfightowych federacjach, powraca do robienia muzyki. Kilka miesięcy temu ukazały się single Kolumbijka oraz Zanzibar, a także film dokumentalny Każda z blizn. Jest to powrót po 3 latach – wtedy właśnie ukazały się jego dwie płyty: Psychicznie nie do końca normalni z DJ-em Omenem i Motionem utrzymane w stylistyce disco oraz rockowa Czarna wołga z Maromaro. Popek zapowiedział, że w przyszłym roku powróci z rapowym krążkiem, jednak nowy singiel zdaje się kontynuacją drogi z DJ-em Omenem. Artyści prezentują utwór Lustro, utrzymany ponownie w stylistyce disco, w którym wykorzystali refren z legendarnego utworu Obywatela G.C. Tak, tak… to ja. Wiele osób wyraziło swoje niezadowolenie w komentarzach pod utworem, narzekając na sposób i kontekst, w jakim został wykorzystany refren. Wielu innym jednak to nie przeszkadza i cytują samego Popka, który rapował kiedyś, że „muzyka to tylko zabawka”. A wy po której stronie sporu stoicie?

DJ Omen x Popek x Obywatel G.C. – Lustro

Powrót do rapgry

Popek jest aktualnie w trakcie przygotowania pierwszej rapowej płyty od 4 lat, kiedy to ukazał się Dr Jekyll And Mr Hyde nagrany wspólnie z producentem Matheo. Raper niedawno ujawnił, że ma nagranych połowę z planowanych utworów na Monster 3, bo taki tytuł będzie nosił krążek. Wśród gości będzie można spodziewać się m.in. Maty, z którym współpracował na albumie Młody Matczak i Kalego, z którym pogodził się po wieloletnim beefie.

Po kilku miesiącach Popek powraca z nowym gościnnym występem u DJ-a Omena, remiksując wielki przebój Obywatela G.C. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Disco remix […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →