Kadr z teledysku

Popek i Matheo nagrali track z ukraińskim zespołem Kozak System

Podziel się newsem:

Na kanale youtube’owym Matheo pojawił się kawałek o nazwie Mamo, będący międzynarodowym projektem producenta nagranym wraz z Popkiem i ukraińskim zespołem Kozak System. Sprawdź szczegóły.

Kozak System x Popek x Matheo – Mamo

Za klip odpowiada Michał “Berson” Bersztain. Mix i mastering to dzieło Marcin Bors Studio Fonoplastykon.

Utwór Mamo jest wynikiem współpracy ukraińskiego zespołu Kozak System z Popkiem oraz moim. Powstał on około rok temu i do tej pory w nieskończonej formie czekając na finalizacje… W wyniku wybuchu wojny w Ukrainie została podjęta wspólna decyzja o jego dokończeniu oraz publikacji. Wszyscy członkowie zespołu Kozak System w tym momencie biorą czynny udział w obronie swojego kraju. Z tego powodu wpływy z tej publikacji zostaną w całości przeznaczone na pomoc Ukrainie. Dodatkowo gorąco zachęcam do przyłączenia się do innych zbiórek, które można znaleźć np. pod tym linkiem https://pomagamukrainie.gov.pl

– czytamy w opisie kawałka

Ostatnie ruchy Popka

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w drodze jest film biograficzny o Popku. Data premiery Każdej z blizn nie jest jeszcze znana, natomiast twórcy udostępnili już pierwszy zwiastun.

Każda z blizn – oficjalny zwiastun filmu o Popku

Film, o który nikt nie prosił, ale każdy go potrzebował.

Już bardzo, bardzo niedługo zobaczycie nad czym pracowaliśmy przez ostatnie trzy lata.

Jesteśmy dumni max!

I wdzięczni wszystkim z trzystu Spartan i Spartanek, którzy zaangażowali się całym serduszkiem i przypieczętowali koluszkowskie herbatnictwo.

– zapowiadają autorzy
Popek
Popek, źródło: materiały prasowe

Przeczytaj także: „Krime Story. Love Story„: Na początku był chaos. I na końcu w sumie też [recenzja]

Na kanale youtube’owym Matheo pojawił się kawałek o nazwie Mamo, będący międzynarodowym projektem producenta nagranym wraz z Popkiem i ukraińskim zespołem Kozak System. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →