kadr ze zwiastuna

Powstał film dokumentalny o Popku Monsterze


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Popek wraz z Mania Studio ponownie podjęli współpracę. W sieci pojawił się zwiastun filmu Każda z blizn, który opowie o życiu rapera. To największa produkcja studia w dorobku.

Popek opowie o każdej ze swoich blizn

We wtorek 2 marca Mania Studio opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun filmu Każda z blizn. Produkcja przedstawi historię Popka, byłego członka krakowskiej Firmy oraz Gangu Albanii. Dzieło opowie m.in. o czasach, kiedy raper przebywał w Wielkiej Brytanii. Jak informują producenci, to największe przedsięwzięcie w historii studia; przy tworzeniu filmu pracowało ponad trzysta osób. W obsadzie znalazł się choćby polski aktor Mirosław Zbrojewicz. Na razie nie wiadomo, kiedy Każda z blizn trafi do widzów.

Film, o który nikt nie prosił, ale każdy go potrzebował.
Już bardzo, bardzo niedługo zobaczycie nad czym pracowaliśmy przez ostatnie trzy lata.
Jesteśmy dumni max!
I wdzięczni wszystkim z trzystu Spartan i Spartanek, którzy zaangażowali się całym serduszkiem i przypieczętowali koluszkowskie herbatnictwo.

– informują autorzy filmu (pisownia oryginalna).

Każda z blizn – oficjalny zwiastun filmu o Popku

To nie pierwsza współpraca rapera z Mania Studio

Każda z blizn nie jest jedynym dziełem filmowym Mania Studio dotyczącym postaci Popka. W lutym 2017 roku ukazał się dokument Za życia dystrybuowany przez Step. Film cały czas dostępny jest w wersji DVD, a w momencie premiery można było obejrzeć go również w wybranych kinach w całej Polsce.

Zobacz: Popek pokazuje swoją codzienność w filmowej biografii

Paweł “Popek” Mikołajuw, to zdecydowany fenomen polskiej sceny muzycznej i szeroko pojętej popkultury. Człowiek z bagażem mnóstwa ciężkich przeżyć, były członek popularnego składu Firma, obecnie artysta i muzyk, jeden z najpopularniejszych YouTuberów i raperów w Polsce. Po wielu życiowych perypetiach i wyjeździe za granicę, wznowił karierę muzyczną co ostatecznie zmieniło jego życie na zawsze. Współautor hitu Dirty Diana, człowiek z kosmosu, Piotruś Pan od stóp do głowy w tatuażach, znany przede wszystkim z szalonych modyfikacji ciała i mianowania się Królem Albanii w ramach zwariowanego projektu Gang Albanii, który oczarował i porwał polskich słuchaczy na wiele miesięcy.

Za życia pokazuje Popka z każdej perspektywy, jako człowieka, którego nie można ocenić jednoznacznie. Z jednej strony zaangażowany ojciec, z drugiej artysta-wariat, który nie stroni od używek i nie wie, co zaraz przyjdzie mu do głowy; muzyk śpiewający bluesa w przejściu londyńskiego metra i jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce, szanowany przez wielu ważnych reprezentantów sceny; wrażliwy wariat wywodzący się z ciężkiego środowiska, zdecydowanie róża wyrosła w betonie. Film ukazuje historię powrotu do Polski i zderza ze sobą dwie rzeczywistości – dotychczasowe życie Króla w ciasnym garażu pod Londynem oraz powrót do ojczyzny i zderzenie się z własną popularnością w Polsce.

– zapowiadali autorzy (pisownia oryginalna).
popek za życia
Oficjalny plakat filmu Za życia, Mania Studio, Step Dystrybucja 2017

Popek wraz z Mania Studio ponownie podjęli współpracę. W sieci pojawił się zwiastun filmu Każda z blizn, który opowie o życiu rapera. To największa produkcja studia w dorobku. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →