K-popowe nowości, których mogłeś/aś jeszcze nie słyszeć


01 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź, jakie k-popowe utwory pojawiły się w ostatnim czasie. Zaobserwujcie też naszą playlistę, żeby więcej niczego nie przegapić.

Chcesz dobrze wykorzystać czas na kwarantannie i jednym z Twoich postanowień jest poszerzenie k-popowych horyzontów? A może chcesz zaimponować znajomym swoim rozeznaniem w piosenkach tak niszowych, że nawet największe k-popiary jeszcze ich nie słyszały? Lub po prostu zainteresował Cię tytuł tego artykułu i chcesz sprawdzić ilu z tych piosenek rzeczywiście nie znasz? Nieważne po co tu jesteś. Zapraszamy na nasze zestawienie niedawno wydanych, k-popowych piosenek, które dostały od nas za mało miłości.

5 nowych k-popowych utworów, które mogłeś/aś przegapić

LUPIN – Dongkiz

Jest spora szansa, że nie kojarzysz Dongkiz, a ten 5-osobowy zespół zadebiutował już 2 lata temu. Jak dotąd nie mają na koncie ani dużego hitu, ani znaczących nagród. Ich Lupin był jednak jedną z moich ulubionych k-popowych piosenek marca. Może i Tobie się spodoba? Refren wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu, chciałoby się do tego zatańczyć, chociaż choreografia z metalowym prętem może stanowić zagrożenie dla mebli i żyrandola. Serce boli, jak się patrzy na te marne 60 tysięcy wyświetleń pod teledyskiem.

BREATH – Eunki

Wiesz jaki zespół zadebiutował po drugim sezonie Produce 101? Proste! Wanna One. A jaki jeszcze? Nie wszyscy wiedzą, że z uczestników programu uformowano jeszcze jeden boysband o nazwie Rainz. Zespół rozpadł się w 2018 roku, ale możesz z niego kojarzyć Eunkiego, który w marcu promował się z utworem Breath. Piosenka ma wszystko co trzeba. Refren, który wpada w ucho? Jest. Fajne choreo? Jest. Na co popatrzeć? Jak najbardziej jest. A wiecie czego nie ma? Wyświetleń.

IT’S GONNA HURT – XENEX

Wiesz jak ciężko jest zadebiutować w czasie światowej pandemii? Ja nie wiem, ale chłopaki z Xenex właśnie to sprawdzają, bo ich debiut wypadł niefartownie na końcówkę lutego. Jeśli jeszcze nie słyszałeś It’s gonna hurt, koniecznie to nadrób. W teledysku widać, że chłopaki cierpią. Dlaczego? Nie wiadomo, ale są pewne przesłanki, że to przez brak należnej im atencji.

HOME – Yezi

Na liście nie może też zabraknąć kobiecego akcentu. Yezi jest na k-popowym rynku od dawna. Zadebiutowała w 2012 roku z nieistniejącym już zespołem Fiestar. Obecnie występuje solo i choć możesz ją kojarzyć jako raperkę, w nowych piosenkach pokazuje zupełnie inną twarz. Jaką? Odpowiedź znajdziesz w jej singlu Home.

JOKE! – CODE KUNST feat. C JAMM, Simon Dominic

Ta piosenka być może nie jest Ci obca, szczególnie jeśli lubisz k-rap. W końcu Code Kunst wielkim raperem jest. Pojawiał się w wielu programach hip-hopowych, miedzy innymi jako sędzia w Show Me the Money 777. Być może wiesz też jak zanucić Simon… Simon Dominic. Do piosenki o tym tytule bujaliśmy się w 2015 roku. Teraz obu panów, do spółki z C Jamm, wypuścili Joke! Posłuchaj i jeśli Ci się spodoba, koniecznie dodaj ją do swojej playlist. Właściwie nie musisz, bo…

Wszystkie powyższe piosenki, a także wiele innych, znajdziesz na naszej playliście na Spotify. Aktualizujemy ją regularnie, więc będziesz na bieżąco z najciekawszymi comebackami i debiutami. Zapraszamy do słuchania i obserwowania!

K-POP 2020 – posłuchajcie naszej k-popowej playlisty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: