Miuosh "Pieśni Współczesne", okładka albumu

Jest teledysk do kawałka „Utopiec” z ostatniego albumu Miuosha


27 listopada 2021

Podziel się newsem:

W tracku z ostatniej płyty wydanej pod przewodnictwem Miuosha, Pieśni Współczesnych, gościnnie udzieliła się Bela Komoszyńska. Sprawdź szczegóły.

Bela Komoszyńska – Utopiec

Reżyserią teledysku zajął się Mateusz Znaniecki. Scenariusz napisali Mateusz Znaniecki oraz Miłosz Borycki. Za zdjęcia odpowiedzialni są Michał Pawusz, Mateusz Znaniecki i Kamil Małecki.

Przeczytaj także: Raz na milion lat. Recenzja płyty Miuosha i Zespołu Śląsk – „Pieśni Współczesne”

Miuosh i Pieśni Współczesne

Wydane pod szyldem Fandango Records Pieśni Współczesne to wyjątkowy projekt muzyczny. Autorem wszystkich tekstów jest raper Miuosh, jednak łącznie wzięło w nim udział ponad 140 wykonawców. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Ralph Kamiński, Król, Julia Pietrucha czy Tomasz Organek. Ważną rolę odegrał Zespół Śląsk. Jest to jeden z najbardziej docenianych zespołów folklorystycznych w całej Europie, a na tym konkretnym albumie jego podkłady spotykają się z muzyką miejską, współczesną, korzystającą z zupełnie innych form przekazu. Choć to na pozór dwa bardzo odległe światy, to jednak wypadają w tym połączeniu wręcz synergicznie. Sprawdźcie sami!

Pieśni Współczesne – odsłuch albumu

Miuosh Zespół Pieśni i Tańca Śląsk Pieśni Współczesne koncerty
Miuosh x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk -„Pieśni Współczesne”, koncerty fot. Ania Walterowicz

Miuosh i Zespół Śląsk – koncerty

Teraz macie szansę ten wyjątkowy materiał usłyszeć na żywo! Na rok 2022 zaplanowano 5 koncertów w następujących miastach:

  • Katowice – 14-16.01.2022, NOSPR | WYPRZEDANE
  • Poznań -25.02.2022, Sala Ziemi MTP
  • Wrocław – 28.02.2022, Narodowe Forum Muzyki 
  • Kraków – 5.03.2022, ICE Kraków Congress Centre
  • Bielsko-Biała – 6.03.2022, Cavatina Hall

Powijajcie bilety, póki są dostępne!

Przeczytaj także: Miuosh, Julia Pietrucha i Zespół Śląsk w utworze „Celina” składają hołd żonom himalaistów

W tracku z ostatniej płyty wydanej pod przewodnictwem Miuosha, Pieśni Współczesnych, gościnnie udzieliła się Bela Komoszyńska. Sprawdź szczegóły. Bela Komoszyńska – Utopiec Reżyserią teledysku zajął się Mateusz Znaniecki. Scenariusz napisali Mateusz Znaniecki oraz Miłosz Borycki. Za zdjęcia odpowiedzialni są Michał Pawusz, Mateusz Znaniecki i Kamil Małecki. Przeczytaj także: Raz na milion lat. Recenzja płyty Miuosha […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →