fot. Getty

Hit-Boy ujawnia, że „Thique” Beyoncé powstało już w 2014 roku


18 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Hit-Boy ujawnia, że Thique Beyoncé – jeden z utworów, który znalazł się na ostatnim albumie wokalistki – powstał już w 2014 roku.

Ośmioletnia współpraca

Obfitujący w przeróżnych (mniejszych lub większych) gości nowy album Beyoncé Renaissance został wydany w zeszłym miesiącu. Pojawili się na nim między innymi AG Cook, Skrillex, Giorgio Moroder, Grace Jones, Tems, Jay-Z, a także Hit-Boy.

Przeczytaj także: Beyoncé – Renaissance to album wokalistki czy po prostu projekt opatrzony jej nazwiskiem? [opinia]

Beyoncé
fot. RollingStone

To właśnie ten ostatni opowiedział o jego powstawaniu w podcaście Rolling Stone. Raper ujawnił, że Beyoncé schowała ich współpracę na prawie osiem lat.

Musiałem przez osiem lat siedzieć cicho z tym, że stworzyłem bit do tego kawałka! Jednak tak czasami po prostu wygląda ta gra. Miałem wiele wzlotów i upadków w muzyce i pewni ludzie będą je postrzegać jako narzekanie. „Oh, gdzie ostatnimi czasy był Hit-Boy? Co robił Hit-Boy?”. Ja jednak wewnętrznie wiem, że przecież siedzę w takich rzeczach jak Thique, które po prostu jeszcze się nie zmaterializowały. Wy nawet nie wiecie, jak bardzo jestem do przodu z moim materiałem… Trzymałem się legendarnych rzeczy, a jest ich o wiele więcej

– mówi Hit-Boy.

Beyoncé i jej albumowe problemy

Jest to więc kolejny smaczek, którego dowiedzieliśmy się o nowym albumie wokalistki. Dołączają do niego również kontrowersje związane z niepoinformowaniem Kelis o fakcie zaczerpnięcia kawałka jej twórczości, a także o wymuszeniu kolejnej zmiany piosenki z Renaissance. Gwiazda spotkała się bowiem z falą krytyki przez użycie obraźliwego określenia w swoim nowym utworze Heated, gdzie śpiewa: Sp***in’ on that ass, sp** on that ass. Wokalistka przyznała, że tekst nie był „używany celowo w szkodliwy sposób”, jednak to nie sprawiło, że wybieliła się ona w social mediach.

Hit-Boy ujawnia, że Thique Beyoncé – jeden z utworów, który znalazł się na ostatnim albumie wokalistki – powstał już w 2014 roku. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →