Beyonce płaci kobietom za… pewność siebie! Tak świętuje rocznicę wydania albumu Lemonade.

Obserwuj nas na instagramie:

Jesteś niepokorna, oryginalna i masz swoje zdanie? Beyonce chętnie Ci za to zapłaci!

Beyonce w bardzo nietypowy sposób uczciła rocznicę wydania swojego świetnego albumu Lemonade – postanowiła wesprzeć finansowo młode kobiety “z jajami”!

Rok po wydaniu ostatniej płyty na swojej stronie Beyonce poinformowała o ufundowaniu stypendiów, które mają zachęcać i wspierać młode kobiety, które nie boją się nieszablonowego myślenia, są odważne, świadome i pewne siebie. W ramach Formation Scholars żona Jay’a Z zapłaci za studia artystyczne czterem wybranym przez siebie kobietom, które będą mogły rozwijać swoje talenty na prestiżowych uczelniach, takich jak Berklee College of Music, Howard University, Parsons School of Design i Spelman College. Wybrane przez gwiazdę szczęściary rozpoczną darmową naukę w nadchodzącym roku akademickim 2017/18.

Beyonce od wielu lat jest mocno zaangażowana w walkę o prawa kobiet oraz mniejszości mieszkających w USA. W singlu promującym płytę Lemonade Bey śpiewa “Ok, ladies, now let’s get in formation!”. Teraz postanowiła wesprzeć kobiety nie tylko twórczością, ale też dolarami! ;) Tak trzymać, Bey!

Jesteś niepokorna, oryginalna i masz swoje zdanie? Beyonce chętnie Ci za to zapłaci! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Beyonce w bardzo nietypowy sposób uczciła rocznicę wydania swojego świetnego albumu Lemonade […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →