Beyonce płaci kobietom za… pewność siebie! Tak świętuje rocznicę wydania albumu Lemonade.

Rytmy.pl
08 maja 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jesteś niepokorna, oryginalna i masz swoje zdanie? Beyonce chętnie Ci za to zapłaci!

Beyonce w bardzo nietypowy sposób uczciła rocznicę wydania swojego świetnego albumu Lemonade – postanowiła wesprzeć finansowo młode kobiety „z jajami”!

Rok po wydaniu ostatniej płyty na swojej stronie Beyonce poinformowała o ufundowaniu stypendiów, które mają zachęcać i wspierać młode kobiety, które nie boją się nieszablonowego myślenia, są odważne, świadome i pewne siebie. W ramach Formation Scholars żona Jay’a Z zapłaci za studia artystyczne czterem wybranym przez siebie kobietom, które będą mogły rozwijać swoje talenty na prestiżowych uczelniach, takich jak Berklee College of Music, Howard University, Parsons School of Design i Spelman College. Wybrane przez gwiazdę szczęściary rozpoczną darmową naukę w nadchodzącym roku akademickim 2017/18.

Beyonce od wielu lat jest mocno zaangażowana w walkę o prawa kobiet oraz mniejszości mieszkających w USA. W singlu promującym płytę Lemonade Bey śpiewa „Ok, ladies, now let’s get in formation!”. Teraz postanowiła wesprzeć kobiety nie tylko twórczością, ale też dolarami! ;) Tak trzymać, Bey!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także