Hip Hop Pisz’20 zagra w ten weekend

Podziel się newsem:

Już w ten weekend odbędzie się 4. edycja imprezy Hip Hop Pisz ’20. Kogo usłyszymy w tegorocznej odsłonie?

Hip Hop Pisz to już tradycja

Hip Hop Pisz to coroczna impreza hip hopowa, która za każdym razem przyciąga do Piszu fanów rapu z całej Polski. Na przestrzeni ostatnich trzech lat mogliśmy usłyszeć tam czołowych zawodników z polskiej sceny hip-hopowej. Na festiwalu zagrali min. Dixon 37, Pih, Dwa Sławy, KartkySariusMałach czy Kękę.

Dwa Sławy – Pokolenie X2 (prod. 808bros)

W tym roku festiwal powraca. Organizatorzy postanowili przygotować dla wszystkich spragnionych dwa dni przepełnione hip-hopem. Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji? Sprawdźmy!

Hip Hop Pisz – 4. edycja

W tym roku, trzeba przyznać, że będzie się działo. Podczas dwóch dni usłyszymy wielu doskonałych MCs i turntablistów. Pierwszy dzień należeć będzie do Lukasyno i Palucha, których zobaczymy na scenie od godziny 20:00. Ciekawie zapowiada się występ poznańskiego rapera, gdyż niedługo ukaże się jego nowy materiał. Kto wie, może zagra jakiś nowy numer?

Paluch – Drugi Brzeg

Drugiego dnia w roli headlinerów zagrają Dedis, Dudek P56 oraz Polska Wersja. A to nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowali dla nas organizatorzy.

Od godziny 10:00 trwać będzie bowiem turniej streetballu, co stanowi niezwykle miły element. Dobrze, że ktoś jeszcze w Polsce pamięta, że kultura hip-hop to nie tylko muzyka.

Hip Hop Pisz ’20 – informacje, bilety

Festiwal trwać będzie miedzy 1-2 sierpnia tego roku w Piskim Domu Kultury. Bilety dostępne na stronie Biletomat.pl.

Hip hop pisz 20

Już w ten weekend odbędzie się 4. edycja imprezy Hip Hop Pisz ’20. Kogo usłyszymy w tegorocznej odsłonie? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Hip […]

Hip Hop Pisz’20 | 31 lipca 2020, Piski Dom Kultury

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →