kadr z „My Policeman - Teaser Trailer"

Harry Styles policjantem? Teaser nowego filmu od Amazona


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Amazon zaplanował na jesień premierę filmu My Policeman. W główną rolę wcielił się sam Harry Styles. Produkcję oparto o książkę brytyjskiej pisarki.

Harry Styles po raz kolejny przed kamerą

W środę opublikowano oficjalny teaser filmu My Policeman. Rolę Toma, tytułowego policjanta, odegra Harry Styles. Razem z autorem Harry’s House wystąpią m.in. Emma Corrin, Gina McKee, Rupert Everett i David Dawson. Za reżyserię dzieła odpowiada Michael Grandage. Dzieło będzie ekranizacją książki Bethan Roberts, brytyjskiej pisarki, która debiutowała w 2007 roku powieścią The Pools. My Policeman trafi do wybranych kin 21 października. Z kolei 4 listopada produkcja pojawi się na Amazon Prime Video.

Zobacz: Dlaczego Harry Styles nie dostał roli w filmie Elvis?

Pięknie zrealizowana opowieść o zakazanej miłości i zmieniających się społecznych konwenansach. Film My Policeman śledzi losy trójki młodych ludzi – policjanta Toma (Harry Styles), nauczycielki Marion (Emma Corrin) i kustosza muzeum Patricka (David Dawson) – którzy wyruszają w emocjonalną podróż po Wielkiej Brytanii lat 50. Przeniesieni w czasie do lat 90. Tom (Linus Roache), Marion (Gina McKee) i Patrick (Rupert Everett) wciąż odczuwają tęsknotę i żal, ale teraz mają ostatnią szansę, by naprawić szkody wyrządzone w przeszłości. Na podstawie książki Bethan Roberts reżyser Michael Grandage stworzył porywający wizualnie, chwytający za serce portret trojga ludzi uwikłanych w zmienne fale historii, wolności i przebaczenia

– czytamy w opisie filmu.

My Policeman – oficjalny teaser filmu

Styles bierze udział w wielkich produkcjach

My Policeman to nie pierwszy raz, kiedy Harry Styles staje przed kamerą. Muzyk pojawił się w 2017 roku w Dunkierce, gdzie odegrał rolę Alexa. Z kolei w zeszłym roku Styles stał się częścią Marvel Cinematic Universe za sprawą Eternals, gdzie wcielił się w Erosa.

Eternals – finalny zwiastun

Amazon zaplanował na jesień premierę filmu My Policeman. W główną rolę wcielił się sam Harry Styles. Produkcję oparto o książkę brytyjskiej pisarki. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →