fot. HBO GO

George R.R. Martin zapewnia, że pracuje nad nową książką


10 marca 2022

Podziel się newsem:

George R.R. Martin podzielił się informacją, która nieco uspokoiła fanów Westeros. Długo wyczekiwana książka Wichry Zimy ruszyła w końcu do przodu!

W poście na swoim blogu autor książek Gry o Tron poinformował wiernych fanów, że szósta książka serii Pieśni lodu i ognia nie została odłożona na dalszy plan.

Tak, oczywiście nadal pracuję nad WICHRAMI ZIMY. Powiedziałem to ze sto razy w setkach różnych miejsc, konieczność ciągłego powtarzania tego jest po prostu nużąca. Osiągnąłem duże postępy w WICHRACH w 2020 roku i mniej w 2021… ale „mniej” to nie „brak”. Świat Westeros, świat PIEŚNI LODU I OGNIA, jest moim priorytetem numer jeden i pozostanie nim, dopóki historia nie zostanie opowiedziana. Ale Westeros stało się większe niż WICHRY ZIMY, a nawet PIEŚŃ LODU I OGNIA.

– komentuje autor książek

Przeczytaj także: Gra o Tron wciąż trwa. Na HBO pojawi się kilka spin-offów serialu. Nad wszystkim czuwa George R.R. Martin

gra o tron spin-off
Gra o Tron/ fot. HBO

Gra o Tron to już nie tylko książki

Oprócz wspomnianej książki George R.R. Martin zaczął wymieniać pozostałe projekty, nad którymi obecnie pracuje. Mowa tu o nowelach Dunk & Egg i różnych spin-offach Gry o Tron dla HBO/HBO Max, takich jak Ród Smoka, który przybliży nam życiorys rodu Targaryenów.

W tym roku zabrakło mi po prostu mnóstwa czasu i uwagi. Widziałem kilka komentarzy, w których pytano mnie, jak bardzo jestem zaangażowany w tę nową serię. Odpowiedź brzmi: bardzo. Jestem głęboko i mocno zaangażowany w każdy z nowych programów. To mój świat i chociaż ściśle współpracuję z kilkoma fantastycznymi pisarzami i showrunnerami, ostatecznie to ode mnie zależy, czy będę starał się zachować kanon… cóż, kanoniczność… i czy zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nowe programy były wspaniałe. (I tak – ja też kocham Grę o Tron).

– dodaje George R.R. Martin

Jak więc myślicie, czy 2022 rok w końcu przyniesie nam upragnione Wichry Zimy?

George R.R. Martin podzielił się informacją, która nieco uspokoiła fanów Westeros. Długo wyczekiwana książka Wichry Zimy ruszyła w końcu do przodu! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →