kadr z teledysku „Belvedere"

Francuz Mordo i Bibic podbijają pole golfowe

Podziel się newsem:

Zawodnicy GM2L, Francuz Mordo i Bibic, połączyli siły we wspólnym singlu. To nie pierwsza kooperacja podopiecznych Malika Montany.

Francuz Mordo i Bibic we wspólnym singlu

Dziś o 13:00 na kanale #GM2LTV zadebiutował najnowszy teledysk od Francuza Mordo i Bibica. Singiel Belvedere został wyprodukowany przez Worka, Swizzy’ego oraz Hypnoza. Za rejestrację wokali, mix oraz mastering odpowiada Syru. Wideoklip towarzyszący piosence wykonała ekipa Mzq Media.

Francuz Mordo feat Bibić – Belvedere

Zobacz: Wytwórnia Malika Montany przedstawia nowego zawodnika

To nie pierwszy raz, kiedy Francuz łączy siły z Bibicem. Wcześniej twórcy spotkali się w ramach singla Stul Pysk, gdzie oprócz nich wystąpili również Kronkel Dom i Kazior. Oprócz tego Francuz Mordo ma na koncie współpracę z innym reprezentantem Get Money Live Life Alberto.

Prezes GM2L wystąpi już niedługo podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Impreza odbędzie się w Giżycku w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Kultowa giżycka impreza nie obędzie się bez reprezentacji stołecznej ekipy. Podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022 wystąpi m.in. szef całego GM2L, czyli Malik Montana.

W ostatnim czasie raper sięgał szczytów popularności dzięki hitom z międzynarodowymi featuringami. Line-up festiwalu zasili też inna gwiazda Get Money Live Life, czyli Diho. Oprócz wspomnianych twórców podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal wystąpią również m.in. Oliwka Brazil, Białas, Young Leosia, Kaz Bałagane, Guzior, Rusina oraz Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie wydarzenia

Zawodnicy GM2L, Francuz Mordo i Bibic, połączyli siły we wspólnym singlu. To nie pierwsza kooperacja podopiecznych Malika Montany. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Francuz Mordo i Bibic […]

Malik Montana wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →