kadr z klipu do utworu „Cargo” Bibicia

Bibic zaprasza w swoje strony singlem „WÓLKA”

Podziel się newsem:

W najnowszym singlu Bibic zaprasza nas w swoje strony i prezentuję nam Wólkę Kosowską. Jak to miejsce wygląda jego oczami? Sprawdź singiel WÓLKA.

Bibic o swoich stronach w niecodziennym wydaniu

Wólka Kosowska było miejscem, które często przewijało się w zwrotkach Bibicia. Ta wieś pod Warszawą znana jest głównie z… ogromnego Chińskiego Centrum Handlowego, gdzie raper handluje podróbkami i jak sam nawija, zarabia na tym bardzo dobrze. Singiel WÓLKA nie jest odą do ważnego dla siebie miejsca, a obrazem przekrętów i nielegalnej działalności. Ale w zasadzie… czy wyobrażacie sobie Bibicia w innym wydaniu? Za drillowy bit do WÓLKI odpowiadają Szamz, Swizzy i Kemzy.

Bibic – WÓLKA

Singiel za singlem

WÓLKA to już 6. singiel Bibicia od czasu jego pierwszego utworu wydanego w GM2L (poprzednie to Cargo, Bana Bak, Stul Pysk wydane z Kronkelem Domem, Kaziorem i Francuzem Mordo, Love Story, Fresh Amk nagrane z Okim), a mimo to na próżno szukać informacji o debiutanckim albumie rapera. Wynika to z pewnością ze strategii jego wytwórni. Malik Montana i ekipa zasypują słuchaczy kolejnymi hitowymi singlami, jednak nie przekłada się to w żaden sposób na wydawnictwa. Ostatnim wydanym przez GM2L albumem jest EP-ka Alberto Miejska Jungla, na której z 8 zawartych utworów przed premierą znanych było… 7. Oprócz Bibicia bardzo prężnie swoje single wydają również Diho czy Josef Bratan, jednak fani najmocniej czekają na płytę Malika Montany. Czy się jej w końcu doczekają? Jakąś płytę GM2L w końcu wydadzą, nie ma wątpliwości, jednak szczerze wątpię, że zrobią to w tradycyjny sposób, a spodziewam się formy bardziej zbliżonej do wydawnictwa Alberto.

Okładka płyty Alberto Miejska Jungla EP

Malik Montana i Farid Bang łączą siły we wspólnym singlu

W najnowszym singlu Bibic zaprasza nas w swoje strony i prezentuję nam Wólkę Kosowską. Jak to miejsce wygląda jego oczami? Sprawdź singiel WÓLKA. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →