kadr z teledysku

Kronkel Dom i Alberto we wspólnym singlu nawiązującym do filmu z Ice Cube’em


31 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Zawodnicy GM2L ponownie łączą siły. Kronkel Dom zaprosił do utworu Alberto. Tytuł singla bezpośrednio nawiązuje do filmu, w którym wystąpił m.in. Ice Cube.

Kronkel Dom i Alberto jako Chłopaki z sąsiedztwa

Na oficjalnym kanale GM2L udostępniono teledysk do Boyz n the hood. Za klip odpowiedzialna jest ekipa Pace Media. Autorem bitu, na którym wystąpili Kronkel Dom i Alberto, jest Syru. Mix i mastering zagwarantował Run For East. Tytuł utworu jest nawiązaniem do filmu z 1991 roku w reżyserii Johna Singletona. W rolach głównych wystąpili Cuba Gooding Jr., Laurence Fishbourne, Morris Chestnut oraz Ice Cube odgrywający postać Darina Bakera.

Kronkel Dom feat. Alberto – Boyz n the hood

boyz n the hood chłopaki z sąsiedztwa cooba gooding jr ice cube
oficjalny plakat filmu Boyz N The Hood, Columbia Pictures 1991

Niemiecki raper na polskim rynku

Wychowany w Dortmundzie raper dołączył do wytwórni Malika Montany w lipcu tego roku. Pod banderą GM2L pojawiło się dopiero kilka singli rapera, z czego debiutancki teledysk do Criminal przekroczył już próg miliona odsłon na YouTube. Wspomniany utwór jest drugim najpopularniejszym singlem Kronkela na GM2LTV.

Zobacz: Malik Montana i Dosseh we wspólnym singlu. Click Clack Bang z teledyskiem już dostępne

Kronkel Dom opublikował również Assane Diop, Narco Trafficante z gościnnym udziałem Bibica oraz PRADA, w którym obok gospodarza wystąpił Kav Verhouzer. Polsko-niemiecki raper pojawił się także w singlu Stul Pysk Bibica, gdzie nawinęli również Kazior oraz Francuz Mordo. Podobnie jak Boyz n the hood Styl Pysk nawiązuje do popularnej produkcji filmowej. W wypadku Bibica twórcy teledysku odwoływali się do produkcji Netflixa – serii Peaky Blinders. Wideoklip ekipy APTLY FILMZ zbliża się do przekroczenia miliona czterystu tysięcy wyświetleń.

Bibic feat. Francuz Mordo, Kronkel Dom, Kazior – Stul Pysk

Zawodnicy GM2L ponownie łączą siły. Kronkel Dom zaprosił do utworu Alberto. Tytuł singla bezpośrednio nawiązuje do filmu, w którym wystąpił m.in. Ice Cube. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →