Alberto i Izu Ugonoh mają „Serce lwa”


22 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Alberto szturmem wszedł na polską scenę rapową. Teraz wspomógł także jednego z najbardziej charakterystycznych zawodników MMA.

Kariera w mig

Za miesiąc minie rok, jak Alberto pojawił się w nadwiślańskim rapie, gdy pojawił się gościnnie w utworze Rundki Malika Montany. Prawdziwym przełomem dla wspomnianego rapera był jednak drillowy numer Dwutakt z października 2020, który sprawił, że o autorze zaczęto mówić w całym kraju. Do tej pory track zebrał już 22 miliony wyświetleń, co jak na debiutanta w dużym graniu jest kapitalnym wynikiem.

Wydany chwilę później, bo w listopadzie Czarny charakter tylko potwierdził, że mamy do czynienia z kimś bardzo zasięgowym (na razie ponad 4 miliony w serwisie YouTube). Sam też dołożył do pieca, mówiąc parę miesięcy temu, że mógłby zdominować naszą grę. Na razie jednak nagrał kawałek, który może zdecydowanie poszerzyć grono jego odbiorców.

Alberto – Dwutakt

Waleczny rap

Już 24 kwietnia odbędzie się 60 gala KSW, oczywiście w systemie PPV. Podczas niej Izu Ugonoh stoczy swoją drugą walkę w organizacji – i to na tę okazję Alberto przygotował nowość. Serce Lwa to mocna rzecz, w której nie brakuje wspomnień samego rapera na temat trudnego dzieciństwa. Całość została okraszona teledyskiem łączącym treningi i walki fightera, a także proces nagrywania premiery przez artystę. Co ciekawe, reżyserem klipu jest Kołcz, niegdyś jedna z twarzy Wielkiego Joł i członek grupy Bezele.

Warto również dodać, że polscy zawodnicy często przecinają się z MC’s. Nie tylko wychodzą na walkę do ich kawałków – czasem ci drudzy tworzą im nówki, jak było to choćby w przypadku VENI Aviego i Louisa Villaina dla Michała Materli.

Alberto i Izu Ugonoh – Serce lwa

Kontrowersje i tworzenie

Ostatnio głośno zrobiło się o tym, że na warszawskich murach pojawiły się napisy, które spokojnie podpadają pod groźny karalne. Były one wymierzone w Malika, Josefa Bratana i właśnie Alberto. My zakończmy jednak czymś bardziej muzycznym. Niemal trzy tygodnie temu w sieci ukazał się utwór Kawasaki DJ-a Frodo, w którym udzieliła się cała trójka.

Alberto szturmem wszedł na polską scenę rapową. Teraz wspomógł także jednego z najbardziej charakterystycznych zawodników MMA. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Kariera w mig Za miesiąc minie rok, jak Alberto pojawił się […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →