fot. Sebastian Stankiewicz

Festiwalowe lato zawita na Podkarpacie podczas RE: Rzeszów Festival


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Lato to oczywiście czas plenerowych festiwali muzycznych, których w Polsce pojawia się coraz więcej. W tym roku debiutuje kolejny z nich – RE: Rzeszów Festival!

Inauguracja RE: Rzeszów Festival

Festiwalowa mapa Polski zapełnia się coraz szybciej, a oprócz dużych imprez, na które przyjeżdżają zagraniczne gwiazdy, powstają również wydarzenia z polską muzyką. Swoje wejście do festiwalowego świata zaliczy w tym roku RE: Rzeszów Festival – nowy event organizowany w stolicy województwa podkarpackiego, który będzie nie tylko dużym spektaklem muzycznym, ale i świetlnym. Rzeszowskie Bulwary nad Wisłokiem zamienią się w Park Świateł. RE: Rzeszów Festival połączy ze sobą artystów wykonujących muzykę z różnych gatunków w skali, jakiej w tym regionie jeszcze nie było. To jednak nie wszystko.

RE kojarzy się z Resovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami – RE to REcykling i Reuse, czyli odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, REstart i REset, RE to REgionalność i lokalność. RE to wreszcie RElaks, RElacje i REgeneracja – bo o tym ma być właśnie ten festiwal: o wspaniałym spędzaniu czasu razem, świetnej regenerującej atmosferze i odpoczynku, a także o najlepszej jakości rozrywce

– piszą organizatorzy.

Sprawdź także: Mój pierwszy raz na OFF Festival [relacja]

RE: Rzeszów Festival – kto, kiedy, gdzie?

Występy podczas RE: Rzeszów Festival będą odbywać się na dwóch scenach: Live oraz Tanecznej. Festiwal będzie miał miejsce się w dniach 20-21 sierpnia, a line-up prezentuje się następująco:

20.08, Scena Live:

20.08, Scena Taneczna:

  • Rat Kru
  • NOVIKA 2.0 Live
  • Kamp!
  • An On Bast
  • Last Robots feat. Novika

21.08, Scena Live:

21.08, Scena Taneczna:

  • Baasch
  • Niemoc
  • Rysy
  • Coals

Jednodniowe bilety na festiwal są dostępne w serwisie ebilet.pl w cenie 79 złotych, zaś dwudniowe karnety można zgarnąć za 129 złotych.

Festiwalowe lato zawita na Podkarpacie podczas RE: Rzeszów Festival
via Facebook

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Lato to oczywiście czas plenerowych festiwali muzycznych, których w Polsce pojawia się coraz więcej. W tym roku debiutuje kolejny z nich – RE: Rzeszów Festival! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →