kadr z teledysku „Afterparty (to dla Was)”

FEST Festival zmienia line-up. Yung Leana zastąpi White 2115


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Yung Lean jednak nie dotrze na FEST Festival. Organizatorzy imprezy zapewnili jednak zastępstwo. Zamiast Szweda wystąpi White 2115.

FEST Festival ze zmianami w line-upie. Yung Lean nie dotarł do Polski

Dziś w chorzowskim Parku Śląskim startuje FEST Festival 2022. W okolicach 11:00 włodarze wydarzenia poinformowali w mediach społecznościowych, że line-up na dzień otwierający uległ zmianie. O 19:30 na TENT Stage miał wystąpić Yung Lean, jednak jego koncert nie dojdzie do skutku.

Zamiast Szweda na scenę po Kinnim Zimmerze wejdzie White 2115. Nieobecność zagranicznej gwiazdy tłumaczona jest „nieprzewidzianymi okolicznościami”.

Zobacz: Platynowy Śliczny Chłopiec, czyli White 2115 z kolejnym wyróżnieniem od ZPAV

Decyzja organizatorów nie przypadła do gustu uczestnikom imprezy. W komentarzach pod postem fani Yung Leana domagają się zwrotu pieniędzy lub wyśmiewają wybór Łajciora. W wyniku zmian jedynym dzisiejszym zagranicznym artystą na TENT Stage będzie Slowthai. Brytyjczyk wystąpi o 23:30 po chillwagonie. Scenę otworzy Rusina o 15:30.

Line-up na FEST Festivalu – kto jeszcze wystąpi?

Imprezę otworzy Sarapata o 14:30 na Silesia Stage. W trakcie środowych występów znaleźli się również m.in. Julia Wieniawa, Mikromusic, Karaś i Rogucki, Golan oraz Astrix. Jutro FEST odwiedzą m.in. Kaśka Sochacka, Żabson, Young Leosia, Bitamina, Quebonafide oraz Rüfüs Du Sol. W piątek uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć na żywo chociażby Sokoła, Natalię Nykiel, Fishera, Smolastego i Elderbook, natomiast ostatniego dnia – w sobotę – OIO, Sanah, Bokkę, Kizo i Scootera. Pełne timetable znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także: LOVE BAZAAR – najbardziej odjechana i queerowa scena na FEST Festival odkryła karty [wywiad]


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Yung Lean jednak nie dotrze na FEST Festival. Organizatorzy imprezy zapewnili jednak zastępstwo. Zamiast Szweda wystąpi White 2115. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →