materiały prasowe

Drake zaprezentował alternatywne okładki „Certified Lover Boy”


14 września 2021

Podziel się newsem:

Bijący wszelkie rekordy Drake kontynuuje promocję Certified Lover Boy. Raper z Toronto za pośrednictwem swojego konta na Instagramie pokazał fanom alternatywne wersje okładki ostatniego albumu.

Raper dzieli się konceptami okładki

Artysta dekady według Billboardu nie przestaje promować szóstego studyjnego albumu. W ramach uczczenia sukcesów święconych przez CLB, raper postanowił podzielić się z fanami okładkami albumu, które ostatecznie nie zostały wybrane. Wśród nich znajdują się zarówno pomysły z wizerunkiem artysty, jak i te pozbawione twarzy Drizziego.

Zobacz: Drake dzieli się okładką nadchodzącego albumu

Poniżej wszystkie alternatywne okładki Certified Lover Boy Drake’a

Wśród autorów okładek znaleźli się Milo Manara, Ribbon Sketch, Damien Hirst, Theo Skudra i Luis Mora. Najbliższa ostatecznej okładce albumu jest niewątpliwie dzieło Hirsta, który – zdaje się – namalował swoją propozycję okładki.

Zobacz: Beef na linii Drizzy – Kanye West

Autor CLB bije wszelkie rekordy

W styczniu informowaliśmy o historycznym wyniku rapera, który wygenerował na Spotify ponad 50 miliardów odtworzeń i 51 milionów aktywnych słuchaczy. Następnie osiągnął miliard streamów w dwa miesiące. Po premierze Certified Lover Boy, nawijacz z Toronto przebił Kanye Westa i premierę Dondy, odnotowując największą premierę w historii. Nie wiadomo, jakie kolejne ruchy szykuje Drizzy, jednak kolejne rekordy wydają się jedynie kwestią czasu.

Drake – Certified Lover Boy – odsłuch

Bijący wszelkie rekordy Drake kontynuuje promocję Certified Lover Boy. Raper z Toronto za pośrednictwem swojego konta na Instagramie pokazał fanom alternatywne wersje okładki ostatniego albumu. Raper dzieli się konceptami okładki Artysta dekady według Billboardu nie przestaje promować szóstego studyjnego albumu. W ramach uczczenia sukcesów święconych przez CLB, raper postanowił podzielić się z fanami okładkami albumu, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →