Dodatkowa pula biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya

Obserwuj nas na instagramie:

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie załapali się na bilety na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów

Bilety na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, który odbędzie się 28 września na Stadionie Narodowym w Warszawie wyprzedały się w rekordowym tempie. Wszyscy, którzy nie załapali się na wejściówki będą mieli jeszcze jedną okazję.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym – bilety

Dziś pojawiła się informacja, że do sprzedaży trafi dodatkowa, ostatnia pula biletów na płytę. To właśnie one cieszyły się największym zainteresowaniem i wyprzedały się najszybciej. Sprzedaż rozpocznie się w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl. 

Dodatkowa pula biletów na koncert Podsiadło Hemingway na Narodowym

Przypominamy, że dla obu artystów będzie to ostatni koncert w tym roku. Dawid Podsiadło zakończył już trasę, która promowała jego najnowszy album Małomiasteczkowy. Natomiast Taco Hemingway, po wyprzedanej trasie promującej album Café Belga w zeszłym roku, postanowił zrobić sobie przerwę i pojawia się na scenie jedynie podczas gościnnych występów.

Wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym to ogromny sukces. Żaden krajowy artysta wcześniej nie zagrał tam własnego koncertu. Tymczasem Podsiadło i Hemingway jako pierwsi wyprzedali bilety na wydarzenie w tym obiekcie.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie załapali się na bilety na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów.  Bilety na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, który odbędzie się 28 września na Stadionie Narodowym w Warszawie wyprzedały się w rekordowym tempie. Wszyscy, którzy nie załapali się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →