Taco Hemingway rapuje po angielsku na najnowszej płycie Catz ’n Dogz

Obserwuj nas na instagramie:

Na najnowszym albumie duetu Catz ’n Dogz – Friendship, pojawiło się wielu znanych gości.

Catz ’n Dogz na najnowszym krążku Friendship celebrują przyjaźń, miłość i dobre życie. Polscy producenci, didżeje, właściciele wytwórni Pets przez lata zapracowali na uznanie na międzynarodowej i rodzimej scenie muzyki tanecznej.

Ich zaproszenie do współpracy na Friendship przyjęli tak znakomici goście jak uwielbiani u nas WhoMadeWho, czy znany z płyt dla Ninja Tune – Jono McClerry.

Duet tworzony przez Wojtka Tarańczuka i Grzegorza Demiańczuka długi czas był lepiej znany bywalcom nowojorskich, londyńskich czy berlińskich klubów niż polskim słuchaczom. Ich pozycję na międzynarodowej scenie potwierdza entuzjastyczne przyjęcie singla New Love.

W ostatnim czasie jednak Catz ’n Dogz docenili także rodzimi miłośnicy muzyki tanecznej – częste wizyty w polskich klubach i doskonały występ na Audioriver przysporzyły im oddanych fanów.

Kreatywność, otwartość i chęć zmiany otoczenia na lepsze. Postawa ta stymuluje wszystkie nasze działania jako Catz ’n Dogz. W nagraniach, setach dj’skich, festiwalu Wooded i w życiu codziennym. W tych warunkach rodzi się muzyczna przyjaźń. Nie „kumpelstwo”, ale przyjaźń. Taka, dzięki której możemy przenosić góry!

O tym, że Taco Hemingway pojawi się gościnnie na płycie polskich producentów pisaliśmy tutaj. Posłuchaj utworu Yi Fang:

Taco nie jest jedynym polskim wykonawcą, który pojawił się na albumie. W utworze Mind śpiewa wokalistka Rosalie. 

Tracklista Friendship

1. Cercedilla
2. There ft. James Yuill
3. Mind ft. Rosalie.
4. Wave ft. ZENSOFLY & Maxville (Album Version)
5. Yi Fang ft. Taco Hemingway
6. One Plus You ft. Kiddy Smile & Rouge Mary
7. New Love
8. Never Go Down ft. WhoMadeWho
9. This Feels Real
10. Questions
11. Moments Turn To Hours
12. Would You Believe ft. Jono McCleery
13. Water ft. Eglė Sirvydytė
14. Last Song For Berlin
15. Hedonic Treadmill
16. The Choice (Album Version) only for iTunes

Posłuchaj całego albumu:

Na najnowszym albumie duetu Catz ’n Dogz – Friendship, pojawiło się wielu znanych gości. Catz ’n Dogz na najnowszym krążku Friendship celebrują przyjaźń, miłość i dobre życie. Polscy producenci, didżeje, właściciele wytwórni Pets przez lata zapracowali na uznanie na międzynarodowej i rodzimej scenie muzyki tanecznej. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →