Bezkonkurencyjny Taco znowu na szczycie! CAFÉ BELGA pokryła się złotem!


28 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

I to w zaledwie 2 tygodnie!

Taco Hemingway ma kolejne dwa powody do dumy! Po pierwsze, jego najnowszy album “CAFÉ BELGA” zyskał status Złotej Płyty!

Skala sukcesu jest tym większa, że “CAFÉ BELGA” ukazała się na rynku z zaskoczenia. Wydaniu płyty nie towarzyszyły ani wcześniejsze zapowiedzi, ani promocja, ani też przedsprzedaż. Taco nie zdecydował się na wybranie utworów singlowych i na wypuszczenie teledysków. A mimo to pokrycie złotem swojej najnowszej płyty zajęło Taco Hemingwayowi zaledwie dwa tygodnie!

Co ważne, pod hasłem Złotej Płyty dla wydawnictwa “CAFÉ BELGA” kryje się sprzedaż nośników fizycznych zakupionych przez fanów. Stacjonarnie płyta była dostępna wyłącznie w salonach sieci Empik oraz w warszawskim Asfalt Shopie

Ale to nie koniec sukcesów Taco Hemingwaya – jego najnowsza płyta znalazła się też na I miejscu listy OLiS już w pierwszym tygodniu od daty premiery (zestawienie z dnia 26 lipca za okres od 13 do 19 lipca). A dwie inne płyty z dyskografii artysty “Szprycer” oraz “Trójkąt Warszawski” również cały czas obecne są w zestawieniu! :)

Statystyki nie kłamią – Taco znowu rządzi!

I to w zaledwie 2 tygodnie! Taco Hemingway ma kolejne dwa powody do dumy! Po pierwsze, jego najnowszy album “CAFÉ BELGA” zyskał status Złotej Płyty! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →