fot. kadr projektu „Lata Dwudzieste”

Dawid Podsiadło prezentuje tracklistę albumu „Lata Dwudzieste” i zapowiada ciekawych gości, którzy znajdą się na krążku


18 października 2022

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło ujawnia nam kolejne karty nadchodzącego wydawnictwa. Jak wygląda tracklista nowego albumu? Kto dołączy do artysty na krążku Lata Dwudzieste?

Nowe brzmienia nadchodzą

Dawid Podsiadło jest mistrzem marketingu. Wokalista bardzo często znika z muzycznej otchłani, by po chwili poruszyć całym krajem, dając małe (nierzadko) bardzo enigmatyczne wskazówki odnośnie jego nadchodzącej twórczości. W sumie robi to podobnie co znana światu popowa artysta Taylor Swift, która, co ciekawe, wydaje krążek tego samego dnia co nasza rodzima gwiazda. Przypadek? Nie sądzę.

Przeczytaj także: Dawid Podsiadło z radiowym lovesongiem To co masz Ty!

Lata Dwudzieste
fot. Dawid Podsiadło

Najnowsza płyta Dawida Podsiadło, Lata Dwudzieste, odnosi się do prywatnych przeżyć artysty i mierzenia się z faktem, że zbliża się on powoli do nieubłaganej trzydziestki. Jakie wnioski udało mu się wyciągnąć?

Lata XX-te to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę.

Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych

– opowiada Dawid Podsiadło o koncepcie stojącym za płytą.

Sam album promuje również bardzo ciekawy projekt, który właśnie wleciał na kanał wokalisty na platformie YouTube. To właśnie w nim Dawid Podsiadło zaprosił kilku losowych przechodniów do odsłuchania z nim fragmentów jego nadchodzącej płyty. Zamknął się z nimi w przejściu podziemnym w centrum Warszawy w… sklepie z torebkami. Nie obyło się bez słów uznania, pochwał za przeróżne warstwy składające się na krążek, ale także słów krytyki ze strony starszej pani, która w bardzo słodki sposób poprawiła błąd językowy artysty. Przyznać trzeba jednak to, że sam odsłuch budził naprawdę pozytywne emocje, a ludzie nie kryli swojego zadowolenia.

Dawid Podsiadło – Lata Dwudzieste, zobacz!

Wraz z odsłonięciem nowej karty Dawid Podsiadło ujawnił również tracklistę swojej płyty, na której znajdą się duety z dwoma gościniami – sanah i Katarzyną Nosowską.

Tracklista płyty Lata Dwudzieste:

 1. WiRUS
 2. TAZOSy
 3. Halo
 4. Nie lubię Cię
 5. POST
 6. O czym śnisz? (feat. sanah)
 7. Blant
 8. To co masz Ty!
 9. D I A B L E
 10. mori
 11. millenium
 12. awejniak (feat. Nosowska)
 13. Szarość i Róż

Nowy album artysty ukaże się już 21 października.

Dawid Podsiadło ujawnia nam kolejne karty nadchodzącego wydawnictwa. Jak wygląda tracklista nowego albumu? Kto dołączy do artysty na krążku Lata Dwudzieste? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →