„Najnowszy Klip” Dawida Podsiadło ponownie z plejadą gwiazd


02 września 2019

Podziel się newsem:

Nowy singiel Dawida Podsiadło to jednocześnie zapowiedź filmu (Nie)znajomi w gwiazdorskiej obsadzie. W teledysku do utworu Najnowszy Klip wystąpili odtwórcy głównych ról w produkcji.

Po sukcesie ostatniego klipu do utworu Trofea, w którym wystąpili Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr, Dawid Podsiadło prezentuje kolejny teledysk.

Tym razem wybór padł na Najnowszy Klip. Teledysk zwraca uwagę na to, jak dużo czasu spędzamy wpatrzeni w ekrany telefonów. Klip jest jednocześnie zapowiedzią filmu (Nie)znajomi, który powstał na podstawie włoskiego Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie i przy którym Dawid zadebiutował w roli producenta.

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie przy różnych projektach. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces mojego dołączenia do projektu przebiegał bardzo naturalnie – choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że zostałem jednym z koproducentów. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem kina.

W klipie wystąpili odtwórcy głównych ról w filmie: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz.

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip

(Nie)znajomi – opis filmu

(Nie)znajomi to historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

(nie)znajomi najnowszy klip

(Nie)znajomi – data premiery

Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa, który wraz z Katarzyną Sarnowską był autorem adaptacji scenariusza. Produkcja (Nie)znajomi trafi do kin 27 września, czyli dzień przed koncertem Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nowy singiel Dawida Podsiadło to jednocześnie zapowiedź filmu (Nie)znajomi w gwiazdorskiej obsadzie. W teledysku do utworu Najnowszy Klip wystąpili odtwórcy głównych ról w produkcji. Po sukcesie ostatniego klipu do utworu Trofea, w którym wystąpili Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr, Dawid Podsiadło prezentuje kolejny teledysk. Tym razem wybór […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: