fot. Daniel Jaroszek

Dawid Podsiadło z radiowym lovesongiem „To co masz Ty!”


06 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło wydaje nowy singiel. „To co masz Ty!” ukaże się o północy z 6 na 7 października na wszystkich serwisach streamingowych.

Dawid Podsiadło: jego album jak tajemnica państwowa

Czwarty album artysty według jego zapewnień ma się ukazać już w tym miesiącu, ale jak dotąd po singlowych zapowiedziach ani widu, ani słychu. POST wyszedł w czerwcu, a poza tym? Cisza. Fani, którzy mieli szczęście być na stadionowych koncertach Dawida Podsiadły usłyszeli na nich jeszcze dwa inne, niewydane dotąd utwory: Mori oraz Szarość i róż.

Na tym jednak kończą się informacje o czwartej płycie wokalisty. Nieznana jest tracklista, dokładna data premiery, nie wiadomo, czy na krążku udzielili się jacyś goście. Środowisko fanowskie żartuje, że płyta owszem, wyjdzie w październiku, ale Dawid przecież nie powiedział, którego roku.

Przeczytaj: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło: trzy lata temu przeszli do historii

dawid podsiadło to co masz ty

Niespodzianka! Nowy singiel już jutro

Artysta w końcu zabrał jednak głos. Najnowszy singiel muzyka ukaże się już jutro! Najbliższy piątek, czyli standardowy dzień wszystkich premier możemy spokojnie przemianować na Dzień Słuchania (albo lepiej: katowania) Dawida Podsiadły. Zgodnie z zapowiedzią, To co masz Ty! zostanie opatrzone teledyskiem, a klip wyląduje w sieci o godzinie 12.00.

dawid podsiadło to co masz ty
fot. screen z Instagrama

To co masz Ty! w przeciwieństwie do Mori i Szarość i róż nie było jeszcze prezentowane na żywo. Jutro wszyscy fani Dawida będą mogli po raz pierwszy posłuchać drugiego singla oficjalnie zwiastującego jego nadchodzącą płytę. Jak obstawiacie, ile razy To co masz Ty! poleci jutro w radiu?

Iiii… I już jest. Przyznać się, kto czekał do północy?

Dawid Podsiadło – To co masz Ty! (Official Video)

„Lata Dwudzieste” – wiemy, kiedy płyta!

Artysta zapowiedział, że jego czwarty album Lata Dwudzieste ukaże się 21 października tego roku.

 Lata XXte to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę. Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych 

– powiedział Dawid.

Sądząc po klimatach dwóch singli, można spodziewać się komercyjnego następcy albumu Małomiasteczkowy.

Dawid Podsiadło wydaje nowy singiel. „To co masz Ty!” ukaże się o północy z 6 na 7 października na wszystkich serwisach streamingowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawid Podsiadło: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →