Daria Zawiałow zaprasza na Ostatni Raz w Helsinkach


30 września 2020

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow zamyka etap promocji swojej drugiej płyty i zaprasza na pożegnalne koncerty z trasy Ostatni Raz w Helsinkach.

Helsinki – przełomowy album dla polskiej sceny muzycznej

Helsinki to z pewnością album przełomowy, zarówno dla samej Darii Zawiałow, bo to właśnie ten krążek wyniósł ją na największe polskie sceny i sprawił, że artystka stanęła na czele peletonu, już nie tylko sceny alternatywnej, ale również popowej i rockowej, jak i właśnie dla polskiej muzyki przez przeformatowanie definicji muzycznego mainstreamu.

Posłuchaj albumu Helsinki

Idzie nowe. Czas na pożegnanie z Helsinkami

Z Helsinkami Daria i jej zespół zjechali przez ostatnie pół roku niemal całą Polskę, zaliczając przy tym kilka tras z wyprzedanymi koncertami w najważniejszych polskich klubach oraz występy na największych scenach polskich festiwal, w tym Open’er Festival, Męskie Granie czy Fest Festival. Co dalej? Czas na nowe, a tym samym czeka nas pożegnanie z Helsinkami.

Już za chwilę, bo 2 października, ukaże się reedycja drugiego albumu Darii Zawiałow, a dosłownie zaraz po premierze tego wydawnictwa wystartuje trasa koncertowa Ostatni Raz w Helsinkach. Tymi akcentami artystka zamyka etap związany z krążkiem, który przyniósł takie przeboje jak Szarówka, Nie dobiję się do Ciebie, Gdybym miała serce czy Hej Hej i przygotowuje swoich fanów na nowości, nad którymi już pracuje.

Posłuchaj najnowszego utworu Darii Zawiałow – Nie mamy czasu

Ostatni Raz w Helsinkach – sprawdź, gdzie jeszcze zagra w tym roku Daria Zawiałow

Wiemy, że trzeci album Darii ukaże się już w przyszłym roku. Tymczasem, jeśli chcecie jeszcze raz posłuchać Helsinek na żywo – przed Wami ostatnia szansa! Sprawdźcie, gdzie wybrzmią utwory z tego albumu w ramach trasy Ostatni Raz w Helsinkach:

 • 4 października – Ełk, Ełckie Centrum Kultury
 • 10 października – Rzeszów, LUKR
 • 18 października – Wojkowice, Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
 • 22 października – Kraków, Klub Studio
 • 23 października – Kraków, Klub Studio
 • 24 października – Wrocław, A2
 • 31 października – Łódź, Wytwórnia
 • 14 listopada – Gdańsk, Drizzly Grizzly
 • 15 listopada – Szczecin, Filharmonia
 • 20 listopada – Grudziądz, Centrum Kultury Teatr
 • 4 grudnia – Poznań, MTP3
 • 5 grudnia – Toruń, Jordanki
Daria Zawiałow Ostatni Raz w Helsinkach

Daria Zawiałow zamyka etap promocji swojej drugiej płyty i zaprasza na pożegnalne koncerty z trasy Ostatni Raz w Helsinkach. Helsinki – przełomowy album dla polskiej sceny muzycznej Helsinki to z pewnością album przełomowy, zarówno dla samej Darii Zawiałow, bo to właśnie ten krążek wyniósł ją na największe polskie sceny i sprawił, że artystka stanęła na […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →