fot. Sony, Marvel

Sam Raimi stworzy kolejnego “Spider-Mana” z Tobeyem Maguire’em? Reżyser chętnie by się tego podjął


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tobey Maguire powróci jako Spider-Man? Sam Raimi zdradził, jakie są szanse na powrót serii zakończonej w 2007 roku.

Tobey Maguire ponownie przywdzieje strój Człowieka Pająka w solowym filmie? Sam Raimi jest chętny

W niedawnym wywiadzie dla Fandango Sam Raimi został zapytany, jakie są szanse na powrót Petera Parkera w interpretacji Tobeya Maguire’a. Jak podaje portal hypebeast, reżyser trylogii wyznał, że obecnie nie ma takich planów, jednak nie krył również podekscytowania na myśl o powstaniu Spider-Mana 4. Zdradził także, że po wyreżyserowaniu Doktora Strange’a w multiwersum obłędu nie widzi rzeczy niemożliwych w Marvel Cinematic Universe.

Zobacz: Spider-Man: No Way Home: Z Pajączka w Pająka [Recenzja]

Po nakręceniu Doktora Strange’a zdałem sobie sprawę, że w uniwersum Marvela wszystko jest możliwe, naprawdę wszystko. Uwielbiam Tobeya. Kocham Kirsten Dunst. Myślę, że wszystko jest możliwe. Tak naprawdę nie mam żadnej fabuły ani planu. Nie wiem, czy Marvel byłby tym w tej chwili zainteresowany ani jakie jest ich zdanie na ten temat. Jeszcze się tym nie zajmowałem. Ale brzmi to pięknie. Nawet jeśli nie byłby to film o Spider-Manie, bardzo chciałbym znów pracować z Tobeyem w innej roli.

– powiedział Raimi.

Spider-Man (2002) – oficjalny zwiastun

Nie tylko Spider-Man. Raimi chciałby wyreżyserować Batmana

Choć obecnie Sam Raimi wydaje się bardzo mocno związany z Marvelem (Doctor Strange in the Multiverse of Madness ukaże się 6 maja), reżyser nie ukrywa, że chętnie zmieniłby uniwersum. W marcu mężczyzna udzielił wywiadu dla Empire, w którym wyznał, że chętnie nakręciłby kolejny film o Batmanie. Na razie nie wiadomo nic o zmianie reżysera w serii z Robertem Pattinsonem w roli głównej, a wątek nie został rozwinięty.

Tobey Maguire powróci jako Spider-Man? Sam Raimi zdradził, jakie są szanse na powrót serii zakończonej w 2007 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tobey Maguire ponownie przywdzieje strój Człowieka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →