Konrad Wullert

“Cztery i Pół” Łony i Webbera powraca na winylu


06 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji dekady od premiery Cztery i Pół, Łona i Webber rozpoczęli preorder wydania winylowego albumu. Przeczytaj, gdzie można je zakupić.

Łona i Webber – Cztery i Pół – wydanie winylowe

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów w polskim przemyśle muzycznym świętuje dziesięciolecie Cztery i Pół, albumu, który oprócz faktu docenienia przez krytyków, był największym sukcesem sprzedażowym Łony i Webbera (status złotej płyty). Z tej okazji w sklepie ich wytwórni Dobrzewiesz można zamówić dwupłytowe wydanie winylowe albumu, na którym znajdują się takie utwory jak To Nic Nie Znaczy czy Kaloryfer. Jak możemy przeczytać na stronie preorderu:

Jest 10. 10 lat upłynęło od premiery albumu “Cztery i pół”.

Na tę okoliczność do sprzedaży trafia reedycja wydana w dwuskrzydłowym opakowaniu typu gatefold, uszlachetnionym lakierem strukturalnym.

Album wytłoczony jest na 2 płytach. Strona D zawiera remixy utworu “Nie pytaj nas” od takich mistrzów jak: Envee, Teielte i Jackname Trouble, oraz oryginalną wersję instrumentalną.

Klasyczna edycja winylowa albumu “Cztery i pół” (2LP) – płyty w kolorze czarnym.

Łona i Webber – To nic nie znaczy

Łona i Webber – Cztery i Pół – ogromne zainteresowanie każdym z wydań

Warto się jednak śpieszyć. Wydanie kolekcjonerskie, z białymi płytami w liczbie 200 sztuk wyprzedało się w kilkadziesiąt minut od startu preorderu. Klasycznego wydania albumu, choć Łona i Webber nie wykluczyli możliwego dotłoczenia wydawnictwa w przyszłości, do sklepu trafiło jedynie 280 sztuk. Wysyłka płyt nastąpi 4 listopada 2021 roku.

Łona i Webber – Cztery i Pół na winylu – tracklista

A1. Ł.O.N.A.
A2. PATRZ SZERZEJ
A3. NIE MA NAS
A4. SZKODA ZACHODU
 
A5. NIE PYTAJ NAS
B1. KOŃCZ TĘ ROZMOWĘ (HONYSZKE KOJOK)
B2. KALORYFER
B3. ŚWIĘTY SPOKÓJ
 
B4. JESTEŚMY W KONTAKCIE
B5. 10 (gościnnie Rymek, SR)
 
C1. TO NIC NIE ZNACZY
C2. NOCNY EKSPRES
C3. BEZ MAPY
C4. NIE WYGŁUPIAJ SIĘ
 
D1. NIE PYTAJ NAS (ENVEE REMIX)
D2. NIE PYTAJ NAS (TEIELTE REMIX)
D3. NIE PYTAJ NAS (JACKNAME TROUBLE REMIX)
D4. NIE PYTAJ NAS (INSTRUMENTAL)

Przeczytaj także: Łona i Webber udostępniają swój „Śpiewnik Domowy”

Z okazji dekady od premiery Cztery i Pół, Łona i Webber rozpoczęli preorder wydania winylowego albumu. Przeczytaj, gdzie można je zakupić. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Łona i Webber […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →