Łona i Webber powracają po 4 latach z nowym albumem! Wystartował wyjątkowy preorder


28 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Łona i Webber w końcu zapowiadają nowe wydawnictwo. Na nowy krążek czekaliśmy aż 4 lata. Sprawdźcie kiedy ukaże się Śpiewnik Domowy.

Łona i Webber – Śpiewnik Domowy już 17 kwietnia

Zapowiedź nowego albumu przez Łonę i Webbera to poniekąd wydarzenie, ponieważ artyści swój ostatni krążek wydali w 2016 roku, kiedy to ukazało się Nawiasem Mówiąc.

Krążek ten był już ich piątym wspólnym wydawnictwem i został bardzo dobrze odebrany wśród krytyków, ale co najważniejsze, wśród słuchaczy. Nic więc dziwnego, że zapowiedź nowego krążka elektryzuje niemalże wszystkich fanów hip-hopu.

Śpiewnik Domowy przybierze formę EP-ki i będzie składać się z 7 nowych utworów. Z notki prasowej dowiadujemy się, że minialbum będzie głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ.

Otrzymaliśmy także pierwszy singiel wraz z bardzo ciekawym klipem za którym stoi ekipa DobrzewieszTV. Natomiast reżyserią obrazka zajął się Adam Zieliński. Zobaczcie sami

Łona i Webber – Stop, Nadiu

Śpiewnik Domowy – zamów wyjątkowy preorder

Łona i Webber
Śpiewnik Domowy – okładka albumu

Wraz z zapowiedzią nowej EP-ki wystartował jej preorder. Limitowaną do 7 tysięcy sztuk wersję minialbumu, możecie zamawiać ze sklepu dobrzewiesz.

Wyjątkowość wersji przedsprzedażowej podkreśla jej zawartość. Standardowa okładka, została zamieniona na płócienną. Wersja specjalna zawiera także płytę z instrumentalami, naklejki, autografy twórców, a także nutowy zapis wszystkich utworów. Mają rozmach!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.