materiały prasowe

To nie jest hip-hop. Rozmowy” – wkrótce czwarta odsłona. Znamy pierwszego gościa


11 września 2021

Podziel się newsem:

Powstające od 2018 roku kolejne części publikacji To nie jest hip-hop. Rozmowy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród miłośników rodzimego rapu. Kolejna, czwarta edycja Rozmów ujrzy światło dzienne 29 października nakładem No Dayz Off. Autor poinformował również o pierwszym rozmówcy.

Małpa pierwszym gościem

Pierwszym ogłoszonym rozmówcą czwartej części cyklu jest Małpa – autor kultowego albumu Kilka Numerów O Czymś. Raper z Torunia do tej pory wydał trzy albumy, z czego ostatni – Blur – w 2019 roku.

Będąc przeciętnym toruńskim studentem, na czwartym roku na Erasmusie skończył pisać płytę, którą chciał następnie wytłoczyć w trzystu egzemplarzach. Ostatecznie trzeba było wytłoczyć łącznie kilkadziesiąt tysięcy sztuk, a do tego grać koncerty z tym albumem przez blisko siedem lat. Debiutanckie Kilka numerów o czymś z dnia na dzień i w zasadzie zupełnie niespodziewanie zmieniły jego życie o sto osiemdziesiąt stopni. Zaprosiłem jednego z najciekawszych tekściarzy w polskim rapie – bo za takiego uważam Małpę – po to, żeby nadał temu sukcesowi szerszego kontekstu. Tego, co było przed, i co było po.

Pisze autor TNJHH.
fot. Jacek Jacek Jac

To nie jest hip-hop. Rozmowy IV – istotna zmiana

Dotychczas wywiady ukazujące się w serii To nie jest hip-hop. Rozmowy przeprowadzało dwóch dziennikarzy: Bartek Strowski oraz Jacek Baliński. W pracach nad czwartą częścią TNJHH brał udział wyłącznie Baliński. Zbliżająca się odsłona cyklu będzie liczyć 350 stron. W związku z tym, składać się będzie na nią 15 rozmów.

Zobacz: Znamy cały skład TNJHH Rozmowy II

Jestem Bartkowi ogromnie wdzięczny za całokształt współpracy, albowiem jego wkład w powstanie trzech pierwszych tomów jest niepodważalny. Między nami wszystko gra, o czym możecie się przekonać, sprawdzając wspominkowy, ponaddwugodzinny podcast, który zarejestrowaliśmy na początku lipca. Dla nas jest to fajna pamiątka, z mojej strony wyraz podziękowania dla Bartka, a dla Was możliwość zajrzenia za kulisy współpracy, która przyniosła tak owocne efekty. Szczególnie pierwsza godzina nagrania – o prapoczątkach naszej znajomości i splocie okoliczności prowadzącym do powstania pierwszego tomu – wyszła super. Wbijajcie na YouTube, link w komentarzach.

– napisał na fanpage’u Baliński.

To nie jest hip-hop. Rozmowy – podsumowanie trzech dotychczasowych tomów

Lista rozmówców TNJHH Rozmowy IV

Jak podaje wydawca, kolejne nazwiska ujawniane będą regularnie w każdy wtorek, czwartek i niedzielę do 17 października włącznie. Wszystkie informacje będą przekazywane za pośrednictwem profilu instagramowego @tnjhhrozmowy.

materiały prasowe

Zobacz: Trzecia odsłona cyklu TNJHH Rozmowy

Ponad 350-stronicowa publikacja stanowi zbiór 15 wyczerpujących i niezwykle rzetelnie przygotowanych wywiadów, z których najdłuższy trwał… blisko 8 godzin. Jacek Baliński po raz kolejny spotkał się z ważnymi dla polskiej sceny rapowej postaciami w celu przybliżenia czytelnikom ich historii. Wzorem trzech poprzednich i wciąż cieszących się dużym zainteresowaniem tomów, również i w tym pojawiają się osoby reprezentujące różne oblicza najpopularniejszego w Polsce gatunku muzycznego. Raperzy, producenci, DJ-e, wydawcy, menedżerowie– mniej lub bardziej aktywni, z krótszym lub dłuższym stażem, ale zawsze nietuzinkowi. To nie jest hip-hop. Rozmowy IV to idealna propozycja dla odbiorców ceniących sobie starannie opracowane, angażujące i inspirujące treści, które zostaną z nimi na dłużej.

– przekonują wydawcy książki.

Każdy egzemplarz opłacony do 13 września, tj. poniedziałku do godziny 23:59 został podpisany przez autora. Na wyraźną prośbę zawierać będą również imienną dedykację.

Powstające od 2018 roku kolejne części publikacji To nie jest hip-hop. Rozmowy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród miłośników rodzimego rapu. Kolejna, czwarta edycja Rozmów ujrzy światło dzienne 29 października nakładem No Dayz Off. Autor poinformował również o pierwszym rozmówcy. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →