Znamy już cały skład książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”


30 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Do premiery książki To nie jest hip-hop. Rozmowy II pozostał już niecały miesiąc. Poznaliśmy już wszystkich twórców, z którymi wywiady będziemy mogli w niej przeczytać. Sprawdźcie.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy ostatnie już ogłoszenia osób, które udzieliły obszernych wywiadów na potrzeby książki To nie jest hip-hop. Rozmowy II.

To nie jest hip-hop. Rozmowy II – ostatnie ogłoszenia

Wilku WDZ

Wilku WDZ jest raperem i przedsiębiorcą. Pierwsze muzyczne kroki stawiał w zespole Funky Joint Squad. Współzałożyciel formacji Hemp Gru, z którą wydał trzy długogrające płyty oraz Trylogię JLB. Przez lata członek zespołu Molesta Ewenement. Współautor wielu utworów, które weszły do kanonu polskiego hip-hopu. Właściciel firmy odzieżowej DIIL oraz wytwórni muzycznej Hemp Rec.

Czarny HIFI

Czarny HIFI jest producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Artysta jest absolwentem Academy of Contemporary Music w Guildford. Debiutował w zespole HIFI Banda. Autor dwóch solowych projektów. Producent albumów Ani Dąbrowskiej oraz Izy Kowalewskiej. Współwłaściciel studia nagraniowego Otrabarwa. Pracuje w dziale A&R w Universal Music Polska.

KęKę

KęKę jest raperem i autorem tekstów. Przygodę z rapem rozpoczął w 2001 roku, ale pierwszy oficjalny album wydał dopiero dwanaście lat później nakładem wytwórni Prosto. Autor czterech solowych płyt, które osiągnęły sukces zarówno artystyczny, jak i komercyjny. Nagrywał z takimi artystami jak Kayah i Andrzej Grabowski. Zdobywca Podwójnych Platynowych i Platynowych Płyt. Założyciel wydawnictwa Takie Rzeczy Label.

Ras

Współtwórca zespołu Rasmentalism, z którym wydał cztery oficjalne albumy. Członek składu koncertowego Wspólna Scena. Pisze teksty m.in. dla Mroza, Julii Wieniawy czy Rosalie. Związany z wytwórnią Asfalt Records.

Tym samym poznaliśmy już wszystkich twórców, którzy pojawią się w książce. Wydawnictwo trafi na sklepowe półki 27 września. Autorami wszystkich wywiadów są Jacek Baliński oraz Bartek Strowski.

To nie jest hip-hop. Rozmowy II – pełen skład książki

Czarny HIFI, donGURALesko, Forin, Holak, KęKę, Koźlik Staszek, Łajzol, Magiera, Matheo, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Otsochodzi, Porębski Jan, Ras, Sobota, Solar/Białas, Taco Hemingway, Ten Typ Mes, Wilku WDZ, Żyto.

To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Książkę możecie zamówić w przedsprzedaży, klikając tutaj.

fot. Ania Bystrowska

Do premiery książki To nie jest hip-hop. Rozmowy II pozostał już niecały miesiąc. Poznaliśmy już wszystkich twórców, z którymi wywiady będziemy mogli w niej przeczytać. Sprawdźcie. W ostatnim czasie otrzymaliśmy ostatnie już ogłoszenia osób, które udzieliły obszernych wywiadów na potrzeby książki To nie jest hip-hop. Rozmowy II. To nie jest hip-hop. Rozmowy II – ostatnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →