kadr z wideo do utworu „hot16challange2" Łony

Łona i Bryndal promują „JuNouMi Records EP vol.5”


02 września 2022

Podziel się newsem:

Stęskniliście się za Łoną? Raper ze Szczecina wraz z Bryndalem udzielili się gościnnie w nowym utworze zatytułowanym Splendor z nadchodzącej składanki JuNouMi. Sprawdź.

Płyty nie ma, ale dobre i to

Tęskniliście za Łoną? My też. Od wydania przez szczecinianina w duecie z Webberem EP-ki Śpiewnik Domowy mija już ponad 2 lata. Nikt jednak nie spodziewa się zapowiedzi nowej płyty. Mając w pamięci, że średni czas pomiędzy wydawnictwami Łony to 3 lata (a w przypadku Nawiasem Mówiąc i Śpiewnika nawet 4), pozostaje cieszyć się gościnnymi udziałami rapera, których ostatnio nie brakuje. Udzielił się on w tym roku na ostatniej płycie Dwóch Sławów w utworze Wstępnie nie, a także w projekcie Narodowej Orkiestry Dętej w utworze Luksus wraz z Dagadaną. Jak na zwyczajową częstotliwość wypuszczania muzyki przez szczecinianina trzeba uznać to za niezły wynik. Tym bardziej że doczekaliśmy się trzeciej gościnki. Wraz z Bryndalem nagrali bowiem Splendor promujący JuNouMi Records EP vol.5. Za bit do utworu odpowiada Metro, scratche są dziełem DJ-a Twistera.

Bryndal & Łona – Splendor feat. DJ Twister (prod. Metro)

Składanka JuNouMi powraca!

Łona i Bryndal to nie jedyni raperzy, którzy jak do tej pory promują powrót składanki JuNouMi. Pierwszy singiel Piosenka został nagrany przez ekipę Ortega Cartel oraz Reno, co dla wielu osób stanowi legendarne połączenie. Premiera winylowego wydania JuNouMi Records EP vol.5 już za dwa tygodnie, 16 września. Warto przypomnieć, że to specjalne wydanie z okazji 20. urodzin wytwórni, a jednocześnie pierwsza składanka JuNouMi od 12 lat. Winyl JuNouMi Records EP vol.5 jest dostępny do kupienia pod tym adresem.

Stęskniliście się za Łoną? Raper ze Szczecina wraz z Bryndalem udzielili się gościnnie w nowym utworze zatytułowanym Splendor z nadchodzącej składanki JuNouMi. Sprawdź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →