fot. Michael Tran/Filmmagic/Amy Sussman/Getty Images

Chris Evans i Scarlett Johansson łączą siły w filmowej produkcji „Project Artemis”


01 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Chris Evans i Scarlett Johansson powracają we wspólnej produkcji. Aktorzy zagrają w nadchodzącym filmie w reżyserii Jasona Batemana – Project Artemis.

Nowy film od Apple nadchodzi

Wyreżyserowany przez Jasona Batemana Project Artemis to oryginalny film firmy Apple. W rolę głównych bohaterów mają wcielić się w nim Scarlett Johansson i Chris Evans. Informację tę potwierdził sam Evans za pośrednictwem mediów społecznościowych, pisząc, że jest „bardzo podekscytowany” nadchodzącym projektem.

Scenariusz do filmu napisała Rose Gilroy, córka scenarzysty i reżysera Dana Gilroya i aktorki René Russo. Za produkcję filmu odpowie Jason Bateman, który pracować będzie w ramach Aggregate Films. Chociaż szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo, że historia związana z wyścigami w kosmos.

W międzyczasie Johansson zajmuje się inną produkcją wraz z Jonathanem Lią i Keenanem Flynnem w ich wytwórni These Pictures. Bateman będzie produkować w ramach Aggregate Films.

Przeczytaj także: „Czarna Wdowa” – film, którego potrzebowaliśmy wcześniej. Recenzja

Aktorka już wcześniej pojawiła się na ekranie u boku Chrisa Evansa w kilku filmach Marvel Studios jako Czarna Wdowa. Oprócz Projektu Artemis Johansson ma także pojawić się w nadchodzącym Asteroid City Wesa Andersona, a Evans zagra w Pixar’s Lightyear, który będzie miał premierę 17 czerwca. Johansson pracuje także nad drugim filmem z firmą Apple, zatytułowanym Bride, o którym na razie wiadomo tylko tyle, że ma rzucić nowe światło na postać oblubienicy Frankensteina.

Czarna Wdowa
Scarlett Johansson jako filmowa “Czarna Wdowa”/ fot. Disney

Ogłoszenie Project Artemis pojawiło się tuż po tym, jak Apple TV Plus stało się pierwszą platformą do transmisji strumieniowych, która zdobyła Oscara za najlepszy film dzięki swojej komediowo-dramatycznej produkcji CODA. Film otrzymał także nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego i najlepszego scenariusza adaptowanego.

Chris Evans i Scarlett Johansson powracają we wspólnej produkcji. Aktorzy zagrają w nadchodzącym filmie w reżyserii Jasona Batemana – Project Artemis. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →