fot. Michael Tran/Filmmagic/Amy Sussman/Getty Images

Chris Evans i Scarlett Johansson łączą siły w filmowej produkcji „Project Artemis”


01 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Chris Evans i Scarlett Johansson powracają we wspólnej produkcji. Aktorzy zagrają w nadchodzącym filmie w reżyserii Jasona Batemana – Project Artemis.

Nowy film od Apple nadchodzi

Wyreżyserowany przez Jasona Batemana Project Artemis to oryginalny film firmy Apple. W rolę głównych bohaterów mają wcielić się w nim Scarlett Johansson i Chris Evans. Informację tę potwierdził sam Evans za pośrednictwem mediów społecznościowych, pisząc, że jest „bardzo podekscytowany” nadchodzącym projektem.

Scenariusz do filmu napisała Rose Gilroy, córka scenarzysty i reżysera Dana Gilroya i aktorki René Russo. Za produkcję filmu odpowie Jason Bateman, który pracować będzie w ramach Aggregate Films. Chociaż szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo, że historia związana z wyścigami w kosmos.

W międzyczasie Johansson zajmuje się inną produkcją wraz z Jonathanem Lią i Keenanem Flynnem w ich wytwórni These Pictures. Bateman będzie produkować w ramach Aggregate Films.

Przeczytaj także: „Czarna Wdowa” – film, którego potrzebowaliśmy wcześniej. Recenzja

Aktorka już wcześniej pojawiła się na ekranie u boku Chrisa Evansa w kilku filmach Marvel Studios jako Czarna Wdowa. Oprócz Projektu Artemis Johansson ma także pojawić się w nadchodzącym Asteroid City Wesa Andersona, a Evans zagra w Pixar’s Lightyear, który będzie miał premierę 17 czerwca. Johansson pracuje także nad drugim filmem z firmą Apple, zatytułowanym Bride, o którym na razie wiadomo tylko tyle, że ma rzucić nowe światło na postać oblubienicy Frankensteina.

Czarna Wdowa
Scarlett Johansson jako filmowa „Czarna Wdowa”/ fot. Disney

Ogłoszenie Project Artemis pojawiło się tuż po tym, jak Apple TV Plus stało się pierwszą platformą do transmisji strumieniowych, która zdobyła Oscara za najlepszy film dzięki swojej komediowo-dramatycznej produkcji CODA. Film otrzymał także nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego i najlepszego scenariusza adaptowanego.

Chris Evans i Scarlett Johansson powracają we wspólnej produkcji. Aktorzy zagrają w nadchodzącym filmie w reżyserii Jasona Batemana – Project Artemis. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →