kadr z filmu „Ciche miejsce” / fot. Anthony Harvey/GettyImages

Emily Blunt i Chris Evans zagrają razem w filmie reżysera “Harry’ego Pottera”


09 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix pracuje nad kolejnym filmem. W wielomilionowej produkcji udział wezmą Chris Evans i Emily Blunt. Za reżyserię dzieła odpowiedzialny będzie twórca filmów z uniwersum Harry’ego Pottera.

Netflix szykuje następcę Wilka z Wall Street? Emily Blunt i Chris Evans na pokładzie

Jak podaje serwis Deadline, Netflix dzieli się kolejnymi szczegółami filmu Pain Hustlers. Dotychczas wiadomo było, że w produkcji wystąpi Emily Blunt. W tym tygodniu ogłoszono również, że obok aktorki pojawi się Chris Evans, znany m.in. z roli Kapitana Ameryki w produkcjach z Marvel Cinematic Universe.

Zobacz: Chris Evans odpowiedział, czy wróciłby do roli Johnny’ego Storma

To jednak nie koniec szczegółów. Za reżyserię filmu odpowiadać będzie David Yates, który pracował także nad częścią filmów o Harrym Potterze oraz serią Fantastyczne Zwierzęta. Autorem scenariusza jest Wells Tower. Netflix przeznaczył na produkcję filmu pięćdziesiąt milionów dolarów. Według obecnych planów zdjęcia ruszą 22 sierpnia i potrwają do 22 listopada. Całość ma być utrzymana w klimacie takich filmów, jak American Hustle, Wilk z Wall Street czy The Big Short. Za produkcję odpowiadać będą Grey Matter Productions i Wychwood Pictures.

Przeczytaj także: Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a z tragiczną premierą, której nie było w USA od lat

Główną bohaterką dzieła jest Liza Drake (Emily Blunt). Kobieta nie skończyła szkoły średniej, ale stara się zapewnić lepsze życie sobie i swojej córce. Bohaterka pracuje w podupadającej firmie farmaceutycznej w środkowej Florydzie, a jej zapał i odwaga doprowadzą ją do przestępczego spisku. Według opisu filmu ma on mieć “śmiertelne konsekwencje”. Na razie nie wiadomo, kiedy Pain Hustlers trafi na platformę oraz jaką rolę odegra Chris Evans.

Netflix pracuje nad kolejnym filmem. W wielomilionowej produkcji udział wezmą Chris Evans i Emily Blunt. Za reżyserię dzieła odpowiedzialny będzie twórca filmów z uniwersum Harry’ego Pottera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →