kadr z filmu „Avatar"

“Avatar 2” coraz bliżej? Wkrótce powinien ukazać się trailer


23 marca 2022

Podziel się newsem:

Według obecnych informacji Avatar 2 zawita na wielkim ekranie w tym roku. Zagraniczne media podają, że już wkrótce powinniśmy zobaczyć pierwszy zwiastun blockbustera. Do zwiększenia zasięgu przyczyni się produkcja Marvela – Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Co wspólnego ma Doctor Strange i Avatar 2?

Jak donosi portal Hypebeast.com, Disney szykuje się do opublikowania pierwszego pełnoprawnego zwiastuna sequelu Avatara. Producenci filmu zamierzają wykorzystać jedną z największych premier tego roku, by zwiększyć zainteresowanie produkcją.

Zobacz: Avatar 2 wreszcie trafi do kin? Tak twierdzi szef wytwórni filmowej

Według dostępnych informacji zwiastun Avatar 2 będzie emitowany przed pokazami Doctor Strange in the Multiverse of Madness z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Obecne plany zakładają, by blockbuster od Marvel Studios miał istotny wpływ na promocję filmu. Decyzja może być uwarunkowana komercyjnym sukcesem Spider-Man: No Way Home, którego nadchodzący Doctor Strange jest bezpośrednią kontynuacją.

James Cameron po ponad dekadzie wraca na Pandorę

Avatar z 2009 roku to nieustannie najbardziej dochodowy film w historii kinematografii. Dzieło Jamesa Camerona odnotowało ponad dwa miliardy osiemset pięćdziesiąt milionów dolarów. Choć minęło trzynaście lat od premiery, na sequel kasowej produkcji musimy jeszcze chwilę poczekać. Jak się okazało – może nastąpić to w tym roku.

Po wielu latach zapewnień obecne ustalenia producentów sugerują, że świat przedstawiony przez Camerona powróci na wielkie ekrany 16 grudnia. Datę tę potwierdził Steve Asbell, prezes 20th Century Studios w wywiadzie dla THR. Kolejne odsłony serii mają ukazywać się co dwa lata w grudniu aż do 2028 roku.

Avatar – oficjalny zwiastun

Według obecnych informacji Avatar 2 zawita na wielkim ekranie w tym roku. Zagraniczne media podają, że już wkrótce powinniśmy zobaczyć pierwszy zwiastun blockbustera. Do zwiększenia zasięgu przyczyni się produkcja Marvela – Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →