Kate Winslet w trakcie wywiadu, fot. YouTube

Kate Winslet przerwała wywiad dotyczący „Avatara 2”. Jej reakcja stała się viralem


10 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Aktorka Kate Winslet oczarowała internautów swoją postawą podczas wywiadu promującego film Avatar: Istota wody. Przerwała rozmowę, by wesprzeć początkującą dziennikarkę.

Kate Winslet przerwała wywiad. Pocieszyła dziennikarkę

Avatar: Istota wody to najbardziej kasowy film 2022 roku. Druga część serii Jamesa Camerona zarobiła miesiąc od premiery 1,7 mld na całym świecie. Film, który bije rekordy popularności, jest promowany przez twórców podczas licznych spotkań prasowych, gdzie aktorzy zdradzają szczegóły powstawania wielkiej produkcji.

Kate Winslet, która w filmie wcieliła się w rolę Ronal, została pokochana w mediach społecznościowych za wywiad, którego udzieliła niemieckiej sieci telewizyjnej ZDF.

Kate Winslet jako Ronal w “Avatarze 2”

Rozmawiała z nią młoda reporterka Martha. Na samym początku spotkania przyznała się zdobywczyni Oscara, że to jej dziennikarski debiut.

„Pierwszy raz to robisz?” – zapytała aktorka.

Ok, wiesz co? Kiedy przeprowadzimy ten wywiad, będzie to najbardziej niesamowity wywiad w historii. A wiesz dlaczego? Bo zdecydujemy, że tak będzie. Więc decydujemy teraz, ja i ty, że to będzie naprawdę fantastyczny wywiad

– dodawała otuchy Winslet.

Następnie zapewniła nastoletnią dziennikarkę:

Możesz mnie pytać, o co tylko chcesz. I nie musisz się bać. Wszystko będzie wspaniale, okej? Poradzisz sobie. Dobrze, zróbmy to!

Nagranie z wywiadu Kate Winslet stało się viralem

Internet zachwyca się podejściem gwiazdy Titanica do niedoświadczonej reporterki. „Rozumie to, że mogła być zestresowana i wie, jak ważne jest zapewnianie młodych osób o tym, że wszystko będzie w porządku” – mówi jeden z komentujących sytuację youtuberów.

Wiele osób przyznaje, że Niemka ma niesamowitą okazję do rozwoju dziennikarskiej kariery. „To niesamowite móc robić pierwszy wywiad z taką gwiazdą”.

Avatar: Istota wody grany jest obecnie w kinach na całym świecie. Obok Kate Winslet w filmie przygodowym wystąpili m.in. Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curti.

Aktorka Kate Winslet oczarowała internautów swoją postawą podczas wywiadu promującego film Avatar: Istota wody. Przerwała rozmowę, by wesprzeć początkującą dziennikarkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kate Winslet przerwała wywiad. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →