kadr z teledysku „Jedna na milion”

Chcesz promować Gdańsk na TikToku? Warsztaty z Edziem Ci w tym pomogą


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Władze Gdańska szukają „gwiazd TikToka”, które pomogą w promocji miasta. Wystartował specjalny casting, którego zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną i odbędzie warsztaty z Edziem.

Edzio współpracuje z Gdańskiem

W poniedziałek na łamach portalu trojmiasto.pl ogłoszono konkurs zorganizowany przez władze miasta Gdańsk. Urzędnicy szukają wśród młodych gdańszczan kolejnych „gwiazd TikToka„, które pomogą w promocji miasta na popularnej platformie społecznościowej. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć ukończone 16 lat oraz „mnóstwo pomysłów na pokazanie Gdańska w krótkiej, dynamicznej formie”.

Konkurs wyłoni maksymalnie trzech zwycięzców, którzy otrzymają następujące nagrody. Laureatom przysługuje jednorazowe wynagrodzenie pieniężne, a także odbędą specjalne warsztaty z Piotrem Byliną, czyli… Edziem. TikToker został oficjalnym mentorem i twarzą całej akcji.

Zobacz: Była dziewczyna Edzia chce, by raper „dał jej święty spokój”

Sam jestem twórcą i uważam, że przeprowadzenie castingu w takiej formie jest naprawdę ciekawym sposobem na promocję Gdańska. (…) Cieszę się, że mojemu miastu zależy na dotarciu do młodszej publiczności. To na razie rzadko spotykane, by władze miasta doceniały TikToka, a według mnie to platforma z naprawdę dużym potencjałem przekazu

– mówi o akcji Edzio.
@gdansk_official Halo TikTokerzy! 🙌 Chcecie tworzyć z nami ten profil? 🎬 Weźcie udział w castingu! Do zgarnięcia 2000 zł i warsztaty z @edziorap 😏 Więcej info na FB 📲 #castingtiktok #tiktoker #gdansk #zostantiktokerem #fyp #dc #tiktokviral #ilovegdn #edziorap ♬ son original – TRINIX

Pierwszy etap konkursu trwa do 26 sierpnia. W tym czasie organizatorzy przyjmują zgłoszenia i wyłaniają kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu. W komisji konkursowej zasiada Edzio, przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Gdańsku, reprezentanci Gdańskiej Rady Młodzieżowej oraz pracownicy partnera konkursu – agencji Personal PR. Publiczne ogłoszenie wyników odbędzie się między 19 a 25 września.

Władze Gdańska szukają „gwiazd TikToka”, które pomogą w promocji miasta. Wystartował specjalny casting, którego zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną i odbędzie warsztaty z Edziem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →