kadr z teledysku „Nie zrozumiesz mnie”

Była dziewczyna Edzia chce, by raper „dał jej święty spokój”


07 lipca 2022

Podziel się newsem:

Była dziewczyna Edzia opublikowała na TikToku nagranie, w którym zwraca się bezpośrednio do rapera. Według jej słów, przez zachowanie byłego chłopaka, musi poddać się terapii.

„Nie chcę żadnej piosenki o mnie więcej”

Wczoraj na profilu TikTokowym polkahontass pojawiło się nagranie skierowane do Edzia. Była partnerka rapera, Pola, apeluje do rapera, by „dał jej święty spokój”. Kobieta nie życzy sobie żadnych piosenek na jej temat. Twierdzi również, że związek z Edziem doprowadził ją do złej kondycji psychicznej, przez co jest zmuszona pójść na terapię.

Zobacz: Dresy od Edzia zapewnią Ci wejście na backstage

Mam serdecznie tego wszystkiego dość. W trosce o samą siebie chciałabym po pierwsze powiedzieć o tym, że nie chcę żadnej piosenki o mnie więcej. Chciałabym, żebyś dał mi święty spokój w całej twojej twórczości. Najzwyczajniej w świecie boję się powtórki z rozrywki. Przez sześć miesięcy słyszałam, że mam iść na terapię, bo jestem psychicznie chora i aktualnie czeka mnie droga przez męki na terapii, prawdopodobnie z depresją – dzięki tobie. I nie mam zamiaru nawracać się dla ciebie, usuwać dla ciebie tatuaży, przestać bluźnić dla ciebie. Niepotrzebnie o to walczyłam, a teraz mój łeb już nie wytrzymuje

– powiedziała w nagraniu.
@polkahontass

tyle ode mnie. nie chce zadnych piosenek o mnie.

♬ dźwięk oryginalny – pola

Powyższe nagranie to nie pierwszy raz, kiedy osoby postronne są świadkami kryzysu między Edziem a jego byłą partnerką. Jakiś czas temu Edzio opublikował singiel Motyl na przedramieniu, który nagrał tuż po kłótni. Teledysk usunięto z oficjalnego kanału rapera, jednak na YouTube łatwo znaleźć reupload. Polkahontass zarówno w nagraniu, jak i w komentarzu pod nim podkreśla, by Edzio nie nagrywał o niej utworów. Publikacja piosenki odsłaniającej prywatność kobiety może wywołać w niej poczucie dyskomfortu, które pogłębi problemy, o których wspomniała w nagraniu.

Nie trzeba mi współczuć, nie trzeba się nade mną litować, nie chcę dram i awantur. Chcę spokoju, dlatego proszę, żeby żadnej piosenki więcej nie było

– dodała w komentarzu.

Była dziewczyna Edzia opublikowała na TikToku nagranie, w którym zwraca się bezpośrednio do rapera. Według jej słów, przez zachowanie byłego chłopaka, musi poddać się terapii. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →