kadr z klipu do utworu Sentino „Lato"

Sentino vs Nitro – ciąg dalszy konfliktu


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

Sentino i Nitrozyniak ani myślą wygaszać swój konflikt. Youtuber zaprezentował koszulki „Fuck Sicarios”, raper natomiast bardzo szybko odniósł się do sprawy. Sprawdź szczegóły.

On się chyba nigdy nie zmieni

Relacja Sentino i Nitrozyniaka jest jedną z historii nadających się na obszerną książkę opowiadającą o życiu rapera. Obaj panowie bardzo się zaprzyjaźnili, co zaowocowało m.in. nagraniem wspólnego utworu zatytułowanego Trójkąt Bermudzki, czy wydawaniem przez firmę odzieżową Youtubera ubrań Sicarios nawiązujących do Sentino. Jednak relacja ta tak szybko jak się zaczęła, tak również się zakończyła. Nitrozyniak w bardzo krytycznych słowach wypowiada się o raperze, a ostatnio nawet zaprojektował koszulki z hasłem „Fuck Sicarios”. Nie wiadomo czy trafią one do sprzedaży. Sentino zdążył już odnieść się do sytuacji z koszulkami na swoim Instagramie:

Chciałem tylko powiedzieć, że wszystko jest ok. Nawet jak będą koszulki „Fuck Sicarios”, to i tak kupujcie, wiecie, o co chodzi. Nie ma problemu. Pamiętajcie, jest jeden gość jak ja na świecie i nawet jak się wkur*ię, to zawsze trzymam sztamę. Tak że wy mnie supportujcie, a to co tam się dzieje, to niech będą jakieś „bananowe” sprawy.

Sentino X Nitro X Masny Ben – Trójkąt Bermudzki

Zakończyć i wznowić karierę w 16 godzin

Czy to rekord Guinnessa? Prawdopodobnie nie, aczkolwiek i tak historia ta jest warta odnotowania. Sentino obraził się na polską scenę rapową i zakończył rapową karierę w naszym kraju, po czym namyślił się i wycofał swoje słowa. Nie byłoby w tym nic aż tak szokującego gdyby nie fakt, że obie decyzje dzieli 16 godzin. A patrząc na to, co mówił na swoim instagramowym livie, sprawa zdawała się być dość poważna:

Oficjalnie ogłaszam, że Midas to będzie ostatni mój tape po polsku. Nie zagram żadnego koncertu. To wszyscy moich fani niech idą roz*ebać pi*dy tym ku*wo wszystkim, tym tutaj na dole, które piszą od miesięcy, od ponad dwóch lat bzdury na mój temat, obrażają mnie ku*wy jebane do spodu, bo są zazdrosne. Jedźcie z nimi, rozpie*dalajcie ich i za rok może sobie inaczej pomyślę. Na ten rok na pewno jest koniec. Wydam jeszcze tę płytę Midas […] Widać, że 90 % osób, które tutaj przybyło, to są fani Nitro Zyniaka, także Nitro i tak zobaczysz kiedyś, co się stanie.

Więcej o całej sytuacji przeczytacie tutaj, my natomiast pozostawimy cały temat rapera z pytaniem: czy ta telenowela kiedyś się skończy?

Sentino i Nitrozyniak ani myślą wygaszać swój konflikt. Youtuber zaprezentował koszulki „Fuck Sicarios”, raper natomiast bardzo szybko odniósł się do sprawy. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał On się chyba nigdy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →