kadr z klipu do utworu „Wyklęty” Edzia

Dresy od Edzia zapewnią Ci wejście na backstage

Podziel się newsem:

Edzio wypuszcza swój własny, limitowany merch i promuje go dość niecodzienną akcją związaną z jego muzyką. Sprawdź szczegóły!

Edzio, weź coś nawiń

Edzio jest bezsprzecznie jedną z najciekawszych postaci polskiego Internetu i bohaterem jednego z najdziwniejszych rozwojów kariery w historii polskiego rapu. Zaczął z bardzo wysokiego c, zostając dwa razy z rzędu mistrzem największej polskiej federacji freestyle’owej WBW, co udało mu się jako pierwszemu w historii. Nie poszły za tym niestety sukcesy wydawnicze. Płyty Edzia nie spotykały się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony słuchaczy, jak i dziennikarzy, jednak wciąż ciężko było mówić o kryzysie wizerunkowym. Ten nadszedł wraz z aktywnością byłego mistrza WBW na TikToku, która wywołała ogromne kontrowersje i dyskusje. Najpierw samym faktem, a gdy stało się to normą – poziomem prowadzenia konta. Pomimo fali krytyki Edziowi udało się zebrać naprawdę sporą grupę obserwujących jego profil, co z pewnością przełożyło się w jakimś stopniu na ilość odbiorców jego muzyki. Teraz raper startuje z własnym merchem, który promuje dość wyjątkową niespodzianką związaną z jego koncertami.

Edzio – Wyklęty

W zamian za merch wejście na backstage

Limitowana kolekcja bluz i spodni dresowych sygnowana hasłem „3 słowa” (nawiązująca do freestyle’owego formatu Edzia na TikToku) dostępna jest na stronie tenfajnysklep.pl. Sprzedaż ubrań Edzio promuje dość ciekawą akcją. Każdy, kto przyjdzie w jednym z jego ubrań na jego koncert, może wejść na backstage. Z pewnością jest to nie lada gratka dla fanów artysty, którzy będą mogli poznać osobiście swojego idola.

Post na instagramowym profilu Edzia

Edzio wypuszcza swój własny, limitowany merch i promuje go dość niecodzienną akcją związaną z jego muzyką. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Edzio, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →