fot. Hello I'm Nik, unsplash.com

Gry na TikToku? Właściciele aplikacji testują nową funkcję

Podziel się newsem:

Jak wynika z raportu opublikowanego przez agencję Reuters, TikTok przeprowadza testy, aby użytkownicy aplikacji mogli grać w gry. Nowa funkcja jest obecnie testowana w Wietnamie.

Gry na TikToku? Właściciele aplikacji testują nową funkcję

Godziny spędzone na przeglądaniu tiktoków mogą wkrótce mogą się jeszcze bardziej przedłużyć. Wszystko za sprawą wprowadzenia gier mobilnych do aplikacji. Jak dowiedziała się agencja prasowa Reuters, chińska firma ByteDance, która jest właścicielem TikToka, rozpoczęła testy tego rozwiązania w Wietnamie. Jeszcze w tym roku gry mają być dostępne także w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Wietnam jest atrakcyjnym rynkiem dla mediów społecznościowych, ponieważ 70 procent populacji stanowią osoby poniżej 35. roku życia. Swoje nowe funkcje często testują tam również Meta oraz Alphabet (właściciel Google).

TikTok jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie z miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie. Dodanie możliwości grania w gry na platformie zwiększyłoby jej przychody z reklam oraz wydłużyło ilość czasu spędzonego przez użytkowników w aplikacji.

tiktok wprowadzi gry
fot. Hello I’m Nik, unsplash.com

Przedstawione informacje nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone. Zapytani przez agencję Reuters, właściciele TikToka odmówili komentarza w sprawie wejścia na rynek gier mobilnych. Co ciekawe, użytkownicy chińskiej wersji TikToka Douyin, mogą grać w gry w aplikacji już od 2019 roku.

gry na tiktoku
fot. Solen Feyissa, unsplash.com

TikTok nie jest pierwszą aplikacją, która wprowadza gry, by zatrzymać obecnych użytkowników i przyciągnąć nowych. Facebook uruchomił Instant Games w 2016 roku, a firma Netflix niedawno dodała gry do swojej oferty.

Sprawdź także: Netflix powróci na rynek z kolejnymi grami?

Jak wynika z raportu opublikowanego przez agencję Reuters, TikTok przeprowadza testy, aby użytkownicy aplikacji mogli grać w gry. Nowa funkcja jest obecnie testowana w Wietnamie. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →