fot. Magdalena Halicka

TikTok dzieli się listą polskich hitów 2021. Rap dominuje w zestawieniu


31 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

TikTok opublikował top listy 2021 roku. W zestawieniu największych hitów polskich artystów zwyciężyła Young Leosia, jednak na całej liście dominuje rap.

Rap dominuje kolejne zestawienie. TikTok publikuje raport muzyczny 2021

W mediach społecznościowych TikTok podzielił się tegorocznym raportem muzycznym. Na dwóch infografikach przedstawiono kolejno top hity polskich artystów oraz najpopularniejszych artystów. Na czele obu zestawień stanęła Young Leosia, która w tym roku zawojowała platformę Szklankami. Każda z list składa się z dziesięciu pozycji. Aż siedem z nich w zestawieniu piosenek zajmują utwory rapowe.

TikTok 2021 – top hity polskich artystów

Young LeosiaSzklanki
MataKiss cam (podryw roku)
OIO (Oki x Young Igi x Otsochodzi) – Worki W Tłum
Young Leosia feat. ŻabsonJungle Girl
KizoDisney
Anastazja MaciągTemat o Tobie
SobelBandyta
sanahetc. (na disco)
SmolastyDuże Oczy
Zdechły OsaPatolove

Young Leosia – Szklanki

TikTok 2021 – top artyści

Young Leosia
Żabson
Anastazja Maciąg
Smolasty
Dawid Kwiatkowski
Julia Pośnik
Mery Spolsky
Oliwka Brazil
Krzysztof Zalewski
Malik Montana

Young Leosia feat. Żabson – Jungle Girl

Raperka niedawno zakończyła solową trasę

19 listopada Młoda Leokadia ruszyła w Polskę w ramach Hulanki Tour. Protegowana Żabsona zagrała łącznie kilkanaście koncertów, w tym niektóre dwa razy w tej samej lokalizacji. Na łamach Rytmów znajdziecie relację Krzysztofa Nowaka z pierwszego koncertu otwierającego trasę oraz fotorelacje z Poznania oraz Krakowa. Hulanki Tour zakończyły się 21 grudnia w warszawskim Torwarze.

Jeszcze przed startem trasy promującej debiutancką EP-kę Leosia zdążyła otrzymać platynową płytę przed oficjalną premierą materiału. W konsekwencji raperka zajęła również pierwsze miejsce na Oficjalnej Liście Sprzedaży, pokonując Nocnego Kochanka, Miuosha oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk.

TikTok opublikował top listy 2021 roku. W zestawieniu największych hitów polskich artystów zwyciężyła Young Leosia, jednak na całej liście dominuje rap. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rap dominuje kolejne […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →