fot. John Shearer/Getty Images/The Recording Academy

BTS powracają z dziesiątym albumem. Znamy datę jego premiery!


19 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

BTS ogłosili datę premiery swojego dziesiątego albumu studyjnego. Zespół zapowiedział go podczas pobytu w Las Vegas.

Dziesiąty krążek zespołu nadchodzi

BTS powracają! Zespół ogłosił właśnie datę premiery swojego kolejnego albumu studyjnego. Zapowiedź została przekazana podczas rezydentury formacji i ich ostatniego koncertu Permission to Dance On Stage w Las Vegas.

Przeczytaj także: RM z BTS zapowiada swoją solową muzykę, na której usłyszymy ciekawych gości

BTS
fot. GettyImages

Podczas rezydentury w Las Vegas BTS zagrali aż cztery koncerty w przeciągu ostatnich dwóch weekendów na stadionie Allegiant. Ich finałowe wystąpienie w sobotni wieczór okazało się być najbardziej widowiskowe, ponieważ grupa puściła wtedy zwiastun, pokazujący czarno-białe klipy każdego członka zespołu – Jina, Sugi, J-Hope’a, RM-a, Jimina, V i Jungkooka. Po ich wyświetleniu zespół powiedział We Are Bulletproof, a także podzielił się z fanami datą – 20 czerwca 2022.

Zapowiedź zespołu potwierdziło w niedzielę Big Hit Entertainment, które jest wytwórnią boysbandu. W oficjalnym komunikacie czytamy:

To jest muzyka wielkiego zespołu. BTS powrócą z kolejnym nowym albumem 10 czerwca 2022 roku. Szczegóły dotyczące nowego albumu zostaną podane w osobnym zawiadomieniu w późniejszym terminie. Czekamy na waszą miłość i wsparcie dla nowego albumu BTS. Dziękuję Wam.

– czytamy w komunikacie

Podczas ostatniego pobytu w Las Vegas zespół podzielił się również swoimi przemyśleniami na temat niedawnej porażki na Grammy 2022.

Rekord, tytuł, osiągnięcia, trofea. Są naprawdę ważne, ale to nie była pierwsza rzecz – pierwszy powód – dlaczego zaczęliśmy robić te wszystkie rzeczy. „Kocham cię i niech hejterzy nienawidzą, a miłośnicy kochają. Tak bardzo cię kocham”.

– dodał ze sceny zespół

BTS ogłosili datę premiery swojego dziesiątego albumu studyjnego. Zespół zapowiedział go podczas pobytu w Las Vegas. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dziesiąty krążek zespołu nadchodzi BTS powracają! Zespół ogłosił […]

bts

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →