fot. John Shearer/Getty Images/The Recording Academy

BTS powracają z dziesiątym albumem. Znamy datę jego premiery!


19 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

BTS ogłosili datę premiery swojego dziesiątego albumu studyjnego. Zespół zapowiedział go podczas pobytu w Las Vegas.

Dziesiąty krążek zespołu nadchodzi

BTS powracają! Zespół ogłosił właśnie datę premiery swojego kolejnego albumu studyjnego. Zapowiedź została przekazana podczas rezydentury formacji i ich ostatniego koncertu Permission to Dance On Stage w Las Vegas.

Przeczytaj także: RM z BTS zapowiada swoją solową muzykę, na której usłyszymy ciekawych gości

BTS
fot. GettyImages

Podczas rezydentury w Las Vegas BTS zagrali aż cztery koncerty w przeciągu ostatnich dwóch weekendów na stadionie Allegiant. Ich finałowe wystąpienie w sobotni wieczór okazało się być najbardziej widowiskowe, ponieważ grupa puściła wtedy zwiastun, pokazujący czarno-białe klipy każdego członka zespołu – Jina, Sugi, J-Hope’a, RM-a, Jimina, V i Jungkooka. Po ich wyświetleniu zespół powiedział We Are Bulletproof, a także podzielił się z fanami datą – 20 czerwca 2022.

Zapowiedź zespołu potwierdziło w niedzielę Big Hit Entertainment, które jest wytwórnią boysbandu. W oficjalnym komunikacie czytamy:

To jest muzyka wielkiego zespołu. BTS powrócą z kolejnym nowym albumem 10 czerwca 2022 roku. Szczegóły dotyczące nowego albumu zostaną podane w osobnym zawiadomieniu w późniejszym terminie. Czekamy na waszą miłość i wsparcie dla nowego albumu BTS. Dziękuję Wam.

– czytamy w komunikacie

Podczas ostatniego pobytu w Las Vegas zespół podzielił się również swoimi przemyśleniami na temat niedawnej porażki na Grammy 2022.

Rekord, tytuł, osiągnięcia, trofea. Są naprawdę ważne, ale to nie była pierwsza rzecz – pierwszy powód – dlaczego zaczęliśmy robić te wszystkie rzeczy. „Kocham cię i niech hejterzy nienawidzą, a miłośnicy kochają. Tak bardzo cię kocham”.

– dodał ze sceny zespół

BTS ogłosili datę premiery swojego dziesiątego albumu studyjnego. Zespół zapowiedział go podczas pobytu w Las Vegas. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Dziesiąty krążek zespołu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

bts

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →