fot. HYBE

RM z BTS zapowiada swoją solową muzykę, na której usłyszymy ciekawych gości


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

RM z zespołu BTS zdradził, że garść jego solowej muzyki nadchodzi. Na nadchodzących projektach muzyka zobaczymy wielu ciekawych gości.

Nowa muzyka RM nadchodzi

Muzyk zespołu BTS jasno zapowiedział, że w tym roku pojawi się jego nowa, solowa muzyka. K-popowy idol zrobił to za pomocą transmisji na żywo 9 kwietnia, po drugiej nocy trwającej obecnie rezydentury boysbandu w Las Vegas. Na jej łamach RM przekazał też, że nie tylko jego muzykę usłyszymy w tym roku, bowiem w pewnym momencie jasno podkreślił, że BTS też mają kilka muzycznych asów w zanadrzu, które ujrzą światło dzienne w 2022 roku.

Jeśli chodzi o nową playlistę [mixtape], przygotowuję się i pracuję nad nią. Zapraszam na swój album naprawdę ciekawe i nieoczekiwane osoby

– dodał RM

Później, podczas sesji na żywo, RM wrócił do muzyki i powiedział, że pracuje nad czymś nowym.

Nie mam pojęcia, kiedy ukaże się następna piosenka, ale bardzo się staram wydać ją w tym roku. Chcę żeby to wszystko dobrze brzmiało

Przeczytaj także: BTS o włos od służby wojskowej i zawieszenia kariery

BTS powołani do wojska
BTS fot. GettyImages

Raper dodał następnie, że przy projekcie będzie współpracował z „różnymi ludźmi w nowy i nieoczekiwany sposób”. 

Idzie dobrze. Wierzę, że będzie fajnie, wierzę, że tworzę wiele dobrych piosenek. Mam wysoki standard ich wydawania.

BTS zakończyli właśnie pierwsze dwa koncerty swojej czterodniowej rezydentury w Las Vegas na Allegiant Stadium w ramach koncertów Permission To Dance On Stage, podczas których podzielili się również swoimi przemyśleniami na temat niedawnej porażki na Grammy 2022.

Rekord, tytuł, osiągnięcia, trofea. Są naprawdę ważne, ale to nie była pierwsza rzecz – pierwszy powód – dlaczego zaczęliśmy te wszystkie rzeczy. „Kocham cię i niech hejterzy nienawidzą, a kochankowie kochają. Tak bardzo cię kocham”.

– dodał na koniec RM

RM z zespołu BTS zdradził, że garść jego solowej muzyki nadchodzi. Na nadchodzących projektach muzyka zobaczymy wielu ciekawych gości. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →