Bownik we wrześniu zagra w Poznaniu


30 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Warszawski zespół Bownik we wrześniu zagra w Tamie w Poznaniu. Koncert będzie promował EP-kę Radykalna korekta.

Bownik – warszawscy muzycy

Grupę Bownik tworzą warszawscy muzycy: Michał Bownik, Adam Półtorak i Andrzej Siwoń. Początkowo zespół działał pod nazwą Control the Weather. Jego charakterystyczną cechą jest eksperymentowanie z różnymi stylami muzycznymi, co sprawia, że twórczość Bownika trudno zakwalifikować jednoznacznie do któregoś z gatunków.

Pierwsza EP-ka zatytułowana Bownik, ukazała się w 2016 roku. Kolejna, wydana w 2018 roku, Delfina, zawierała utwory wydane po polsku. Została ona wydana nakładem wytwórni Kayax.

Jeden z kawałków zespołu – Behind The Corner, znalazł się na wydanej przez Kayax składance Music 4 Queers & Queens. Można na niej znaleźć również utwory takich artystów jak: Kayah, Nosowska, Ralph Kamiński, Mery Spolsky, Krzysztof Zalewski, Brodka czy The Dumplings.

Bownik – Behind The Corner

Radykalna korekta Bownika

Ostatnia EP-ka warszawskiej grupy, która ukazała się w 2018 roku, różni się od poprzednich wydawnictw. Zawiera ona 5 utworów, które są w całości stworzone przez członków zespołu. Nie znajdziemy na niej gości. W tym przypadku Bownik postawił na moc przekazu i brzmienie, które jest wyrazem własnych inspiracji i rozumienia muzyki.

Bownik – Radykalna korekta

Bownik w Poznaniu, 4 września – bilety

Utworów z EP-ki będzie można posłuchać na żywo już 4 września w poznańskiej Tamie. Ostatnie bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Warszawski zespół Bownik we wrześniu zagra w Tamie w Poznaniu. Koncert będzie promował EP-kę Radykalna korekta. Bownik – warszawscy muzycy Grupę Bownik tworzą warszawscy muzycy: Michał Bownik, Adam Półtorak i Andrzej Siwoń. Początkowo zespół działał pod nazwą Control the Weather. Jego charakterystyczną cechą jest eksperymentowanie z różnymi stylami muzycznymi, co sprawia, że twórczość Bownika trudno […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bownik w Poznaniu | 04.09.2020

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.