fot. kadr z występu z piosenką „The 30th”

Billie Eilish uczci koniec swojej trasy „Happier Than Ever”. Ostatni koncert będzie streamowany


27 września 2022

Podziel się newsem:

Billie Eilish zbliża się do zakończenia swojej światowej trasy Happier Than Ever. Ostatni koncert wokalistki będzie jednak szczególny.

Psychodeliczny koncert na dużym ekranie

Billie Eilish zapowiedziała właśnie nowy film koncertowy, Happier Than Ever, The World Tour, którego premiera została zaplanowana już na najbliższy piątek – 30 września. Film stworzony przez wokalistkę będzie również streamowany dzięki Apple Music Live. Data jego premiery nie jest przypadkowa, bowiem pokryje się z ostatnim koncertem z siedmiomiesięcznej trasy Billie Eilish, który będzie miał miejsce w RAC Arena w australijskim Perth.

Przeczytaj także: Billie Eilish powraca do Singapuru, by zaprezentować piosenki z EP-ki Guitar Songs

Billie Eilish w Cloud Forest
fot. YouTube

Happier Than Ever, The World Tour został nakręcony na początku tego roku, kiedy trasa wokalistki znajdowała jeszcze w powijakach. Zrobiono to podczas występu Eilish na londyńskiej O2 Arena, na której łącznie zagrano aż sześć koncertów w czerwcu. W roli supportów wystąpili wtedy Arlo Parks, Jungle, Jessie Reyez i Girl In Red.

Nigdy nie byłam tak dumna z żadnego innego show. Byłam tak podekscytowana pomysłem sfilmowania jednego z występów, że po prostu nie mogłabym być w tym momencie szczęśliwsza, wiedząc, że już niedługo to zobaczycie i obejrzycie ten koncert razem ze mną na całym świecie

– powiedziała Billie Eilish.

To show jest swojego rodzaju prezentem dla fanów Billie na całym świecie. Dla wszystkich tych, którzy nie byli w stanie dotrzeć, aby być świadkami jednego z najlepszych koncertów 2022 roku, a także dla tych, którzy byli i teraz mogą ponownie przeżyć te emocje

– dodał Zane Lowe z Apple Music.

Billie Eilish zbliża się do zakończenia swojej światowej trasy Happier Than Ever. Ostatni koncert wokalistki będzie jednak szczególny. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Psychodeliczny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →