kadr z teledysku „First Day Out”

Żaluzja Solonez wyszedł z więzienia. Raper przywitał się singlem “First Day Out”


05 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Żaluzja Solonez opublikował pierwszy singiel po wyjściu z zakładu karnego. Zawodnik HHNS Label prezentuje First Day Out.

Solonez wraca na scenę

Wczoraj na YouTube HHNS Label ukazał się pierwszy teledysk Żaluzji Soloneza, odkąd raper opuścił więzienie. Singiel First day out wyprodukował LIMBØ.

Zobacz: Alan Wszystko co brałem: nie pozwoli mi zapomnieć, że słuchałem tej EP-ki [recenzja]

Wideo nakręcił xawito, znany m.in. ze współpracy z Rusiną, vkiem i White Widow. Łódzka ekipa pojawiła się zresztą w klipie Żaluzji, natomiast teledysk zarejestrowano właśnie w stolicy województwa łódzkiego.

Żaluzja Solonez – First Day Out

Zanim Żaluzja Solonez wyszedł z zakładu karnego, w Łodzi pojawił się billboard zapowiadający powrót rapera na scenę. Oprócz nazwy singla na grafice znalazł się również adres “freezaluzja.pl”, gdzie czekała na fanów kilkunastosekundowa wiadomość głosowa.

Siema, z tej strony Żaluzja Solonez, właśnie wyszedłem z puszki. 4 lipca o 13:00 wlatuje mój nowy kawałek First Day Out. Wbijaj na HHNS Label i je*ać konfidentów

– mówił w nagraniu.

Żaluzja z milionami wyświetleń

Na kanale HHNS Label utwory Żaluzji opiewają na kilkaset tysięcy odsłon. Najpopularniejszym numerem jest Mikołaj z covidem, który odtworzono na YouTube trzysta dwadzieścia tysięcy razy.

Przeczytaj także: White Widow podpisali kontrakt z majorsem! Jest nowy singiel

Największe wyświetlenia widnieją jednak na jego samodzielnym kanale. Singiel, który bije wszelkie inne wyniki Żaluzji, jest Śpiwór, który łącznie obejrzano ponad jedenaście milionów razy. Ponad osiem i pół miliona odsłon znajduje się pod oficjalnym odsłuchem, a resztę zebrał nagrany później teledysk. Wśród opublikowanych piosenek znajdziemy także featuringi Vkiego, Bercika lub Edoki.

Żaluzja Solonez – Śpiwór

Żaluzja Solonez opublikował pierwszy singiel po wyjściu z zakładu karnego. Zawodnik HHNS Label prezentuje First Day Out. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Solonez wraca na scenę Wczoraj na YouTube […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →