Materiały prasowe

Young Thug pozwał właściciela nieruchomości w Atlancie – zarzuca mu… utratę 200 utworów


20 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Young Thug oficjalnie wniósł pozew, w którym oskarża właściciela nieruchomości o utratę torby Louis Vuitton, 40 tysięcy dolarów w gotówce, zegarka wartego 57 tysięcy, łańcucha za 37 tysięcy oraz, przede wszystkim, dysku twardego z z 200 niewydanymi piosenkami wartymi w przybliżeniu milion dolarów. Sprawdź szczegóły.

Jak Young Thug został okradziony

Young Thug wniósł niedawno zażalenie do Sądu Federalnego w Georgii, wskazując jako oskarżonych kilka firm, które zarządzają budynkiem w Atlancie, zwanym Trace – oraz firmy, które zapewniają obsługę rezydentów tegoż budynku. Jak podaje portal Digital Music News, raper z Atlanty i jego dziewczyna wynajmowali apartament w budynku wraz z udogodnieniami, jak na przykład 24-godzinna opieka konsjerża. 1 listopada 2020 roku artysta wrócił do Georgii z Los Angeles, zaparkował w garażu budynku apartamentu, rozpakował swoje rzeczy i wrócił do mieszkania. Jednakże, skórzana torba Louis Vuitton została obok jego samochodu. Zawierała ona dysk twardy z muzyką, gotówkę oraz biżuterię. Wszystko wskazuje na to, że do recepcji budynku zwrócił ją uczciwy sąsiad.

Young Thug pozywa właścicieli nieruchomości
Young Thug, źródło: materiały prasowe

Pomimo jasnych instrukcji pracownika apartamentu, by skontaktować się z nim przed wydaniem torby komukolwiek, inny pracownik wydał ją bliżej niezidentyfikowanej osobie trzeciej, która, jak się można było spodziewać, nie zwróciła jej do tej pory. Thug oskarża właścicieli budynku o bycie nierozsądnymi oraz wywołującymi spory. Obwinia ich także o niedbałość w nadzorze nad pracownikami oraz obarcza odpowiedzialnością za ich niekompetencję.

Mimo tej sytuacji, rok Young Thuga wygląda całkiem optymistycznie. Jego nowowydany album Punk zbliża się do top-trójki listy Billboardu i został bardzo ciepło przyjęty w social mediach.

Przeczytaj także: Young Thug prezentuje nowe utwory na pokazie Givenchy

Young Thug oficjalnie wniósł pozew, w którym oskarża właściciela nieruchomości o utratę torby Louis Vuitton, 40 tysięcy dolarów w gotówce, zegarka wartego 57 tysięcy, łańcucha za 37 tysięcy oraz, przede wszystkim, dysku twardego z z 200 niewydanymi piosenkami wartymi w przybliżeniu milion dolarów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →