Maciej Chomik

Young Leosia przełożyła swój koncert w warszawskiej Progresji


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W social mediach Young Leosi pojawił się wpis informujący fanów, że artystka przekłada swój najbliższy koncert. Sprawdź szczegóły.

Przełożony koncert Leosi

Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba. Z przykrością informuję Was, że nie będę w stanie dać Wam najlepszego show na jakie zasługujecie jutrzejszego wieczoru w warszawskiej Progresji, dlatego też jesteśmy zmuszeni przenieść ten koncert na 15.12.2021 🙁

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a jeśli komuś nie odpowiada nowy termin to może dokonać zwrotu za pośrednictwem bileterii.

Mam nadzieję szybko stanąć na nogi i nie mogę się już doczekać na hulanki z Wami 15.12!

– napisała artystka w swoich social mediach
Young Leosia hulanki złota płyta
Young Leosia, fot. Magda Halicka

Jak właściwie wyglądają koncerty raperki i DJ-ki? O tym możecie się przekonać, czytając naszą relację, do czego gorąco zachęcamy! Możecie zobaczyć także fotorelacje: z Poznania oraz z Krakowa. A jeśli chcecie się sami wybrać na jej koncert, to rozkład jazdy prezentuje się następująco:

Young Leosia – Hulanki tour

10.12.2021 – Katowice – Walcownia

11.12.2021 – Wrocław – Zaklęte Rewiry

12.12.2021 – Wrocław – Zaklęte Rewiry

17.12.2021 – Szczecin – Netto Arena

 18.12.2021 – Gdańsk – B90

 19.12.2021 – Gdańsk – B90

21.12.2021 – Warszawa – COS Torwar

Ostatni album Young Leosi

Jednego Leo nie można odmówić – masy sukcesów za swoje debiutanckie wydawnictwo. Bilety na jej pierwszą trasę koncertową wyprzedały się w momencie. Przez jakiś czas królowała w zestawieniu OLiS, jako pierwsza polska damska raperka, której się to udało. Płyta pokryła się również platyną w dniu premiery. Z naszą recenzją albumu możecie zapoznać się tutaj. Spoiler: nie idziemy z Hulankami na wojnę.

Young Leosia – Hulanki EP – tracklista

  1. Pościg
  2. Szklanki
  3. Baila Ella
  4. Wyspy
  5. Jungle Girl (feat. Żabson)
  6. Stonerki (feat. Oliwka Brazil)
  7. Solitaire

W social mediach Young Leosi pojawił się wpis informujący fanów, że artystka przekłada swój najbliższy koncert. Sprawdź szczegóły. Przełożony koncert Leosi Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba. Z przykrością informuję Was, że nie będę w stanie dać Wam najlepszego show […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →